Dominika Gwit w ekstremalnym programie. Nie wiedziała, że jest w ciąży? "Zaznaczyłam, że boję się o zdrowie" [WIDEO]

2022-09-23 19:00

Dominika Gwit (34 l.) jest jedną z gwiazd kolejnego odcinka programu "Fort Boyard" - show, w którym gwiazdy wykonują ekstremalne, często niebezpieczne zadania w opuszczonym forcie na wybrzeżu Francji. Program kręcony był w czerwcu, kiedy Dominika Gwit już co najmniej od miesiąca była w ciąży. I choć sama mogła o tym jeszcze nie wiedzieć, jak wyznała przed naszą kamerą, prosiła produkcję o zadania, które nie zagrożą jej zdrowiu.

We wrześniu ruszyła druga edycja show "Fort Boyard", które można oglądać na platformie Viaplay. W tym sezonie wśród gwiazd, które zdecydowały się na rywalizację w wiekowym forcie na wybrzeżu Francji znaleźli się m.in.: Maria Sadowska, Maciej Musiał, Maffashion czy Katarzyna Skrzynecka i jej mąż.

Zadania, które celebryci wykonują na forcie bywają ekstremalne - nurkują, wspinają się, są wystrzeliwani w powietrze... Nic dziwnego, że program, choć jest świetną przygodą, bywa niebezpieczny, o czym boleśnie przekonał się Michał Piróg. ZOBACZ: Wypadek na planie programu "Fort Boyard". Michał Piróg wylądował o kulach [WIDEO]

W odcinku, w którym możemy zobaczyć Michała, wzięła też udział Dominka Gwit. Gwiazda kilka tygodni temu radośnie ogłosiła, że jest w ciąży. Jak ujawniła, na początku września była w połowie drugiego trymestru ciąży, a więc zbliżała się do jej piątego miesiąca. A z tego wynika, że gdy w czerwcu nagrywano program "Fort Boyard" Dominika Gwit od kilku tygodni była już w ciąży. Nie wiadomo jednak, czy gwiazda była tego świadoma. Tak czy inaczej, jak przyznała w rozmowie z "Super Expressem", i tak prosiła produkcję o zadania, które nie narażą jej zdrowia.

- Są to ekstremalne, fajne rzeczy, w których normalnie nigdy byś nie wziął udziału, aczkolwiek myślę, że trzeba uważać tu na siebie i dbać o siebie bardzo w trakcie tego programu, bo naprawdę można zrobić sobie krzywdę, zresztą koledzy dzisiaj tego doświadczyli - powiedziała Dominika Gwit przed naszą kamerą obecną na nagraniach we Francji. 

Nasz dziennikarz Adrian Nychnerewicz dopytał aktorkę o obawy, które towarzyszyły jej przed przyjęciem zaproszenia i przyjazdem na fort.

- Miałam obawy. Znam ten program. I od razu zaznaczyłam, że ja boję się o swoje zdrowie i nie chcę robić rzeczy, które mnie narażą na szwank. Przecież pracuję i nie chcę, żeby mi się coś stało - powiedziała Gwit. - Mnie się na szczęście nic nie stało, dostałam fajne konkurencje. Naprawdę, było bardzo fajnie. Ale bałam się o moich chłopców z drużyny - dodała aktorka.

Zobaczcie całą rozmowę z Dominiką Gwit w naszym wideo:

Dominika Gwit bała się o swoje zdrowie w "Fort Boyard"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE