Dopiero listopad, a Małgorzata Socha już zaszalała na święta! Cały samochód wypchany!

2021-11-30 10:20
Dopiero listopad, a Małgorzata Socha zaszalała na święta! Cały samochód wypchany dekoracjami
Autor: AKPA Dopiero listopad, a Małgorzata Socha zaszalała na święta! Cały samochód wypchany dekoracjami

Małgorzata Socha przygotowuje się na święta! W ostatnie dni listopada aktorka postanowiła zaszaleć i zrobić zapasy świątecznych dekoracji. Na Instagramie pokazała auto wypchane po brzegi. "Pierwsze zatowarowanie na święta" - oznajmiła dumnie Małgorzata Socha.

Małgorzata Socha już przygotowuje się do świąt! Gwiazda pokazała na Instagramie pierwszą relację ze świątecznych zakupów. Jej samochód, wypchany po brzegi ozdobami, robi wrażenie. Widać, że Małgorzata Socha przykłada dużą wagę do klimatu Bożego Narodzenia. Zielone stroiki pojawią się w jej domu. Przypomnijmy, że gwiazda świetnie odnajduje się w zimowym klimacie. W zeszłym roku pokazała to m.in. reklama jednej z marek biżuteryjnych, gdzie Wieniawa, Lewandowska i Socha odkrywały swoje tajemnice wraz z prezentami! Aktorka jednak co roku z wielką pieczołowitością szykuje się na święta.

W galerii niżej więcej szczegółów z poprzednich zakupów aktorki: Małgorzata Socha szykuje się na święta.  

Tegoroczne przygotowania już rozpoczęte. Mimo, że dopiero końcówka listopada, gwiazda "BrzydUli" chce zadbać o każdy szczegół i wprawić się w świąteczny nastrój: - Pierwsze zatowarowanie na Święta 🎄 A Wy kiedy zaczynacie przygotowania?? - pyta fanów. Na IG Stories oznajmiła też: - Teraz będę z tego robić wianki. Czasem fajnie, jak święta przyjdą trochę wcześniej. Zobaczcie sami, co kupiła Małgorzata Socha!

Sonda
Czy lubisz Święta Bożego Narodzenia?
Małgorzata Socha o pracy na planie serialu w czasie pandemii
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE