Dorota Stalińska

i

Autor: akpa Dorota Stalińska

Szok!

Dorota Stalińska pokazuje efekt operacji. Co ma w stopie?!

2022-08-22 8:56

Dorota Stalińska (69 l.) dochodzi do siebie po skomplikowanej operacji ręki i nogi. Aktorka może już już nawet chodzić na spacery. Zdecydowała się jednak pokazać, co zainstalowano w jej stopie. Widok robi wrażenie!

Mija 48 lat od debiutu Doroty Stalińskiej na małym ekranie. Aktorka ma na swoim koncie kilkanaście ról w filmach i serialach. Ostatnią wcieliła się w mamę Marleny w filmie "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". Jej postać jest bardzo aktywna i wysportowana, zupełnie jak Dorota prywatnie. Niestety ostatnio musiała ograniczyć ruch i zawodowe obowiązki. Wszystko przez poważne kontuzje, których się nabawiła. 

Śląscy lekarze uratowali pacjenta przed amputacją stopy

Stalińska trafiła do szpitala

Dorota Stalińska nie ma udanych wakacji. Na początku sierpnia aktorka trafiła do szpitala, gdzie przeszła poważne operacje ręki i stopy. Na Instagramie pokazała wtedy zdjęcie ze szpitalnego łóżka, na którym pokazuje zabandażowane kończyny. Mimo że uśmiech nie schodził z jej twarzy, z pewnością musiała mierzyć się z bólem i dyskomfortem. Stalińska się jednak nie poddaje i szybko wraca do formy. 

Dorota Stalińska pokazała, co ma w stopie

Stalińska czuje się na tyle dobrze, że nawet poszła na krótki spacer. Jednak myślami wciąż wraca do operacji ręki i stopy. Zdecydowała się pokazać, co lekarze musieli jej włożyć do stopy. Jej palce są połączone tytanowymi klamrami! 

"Moja nóżka po operacji palców młotkowatych ubogacona tytanowymi klamrami. Czyż nie jest śliczna ?", napisała na Instagramie. 

Sonda
Masz za sobą poważne operacje?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany