Dorota Szelągowska miała wypadek w trakcie nagrań programu. Umierała z bólu

2022-01-28 22:10
Dorota Szelągowska
Autor: East News Dorota Szelągowska

Znana z nieprzeciętnych remontów mieszkań Dorota Szelągowska (42 l.) miała niedawno bolesny wypadek, który uniemożliwił jej swobodne poruszanie. Skrzywioną prowadzącą będzie można zobaczyć na jednym z premierowych odcinków. Co dokładnie jej dolega?

Dorota Szelągowska to słynna polska projektantka wnętrz, która wystąpiła w wielu programach telewizyjnych o tematyce związanej z remontem mieszkania. Swoją przygodę z telewizją rozpoczęła już w 2014 r. Była prowadzącą programów takich jak: „Dorota Was urządzi”, „Polowanie na kuchnie”, „Weekendowe metamorfozy Doroty” oraz „Wielkanocne metamorfozy Doroty” w TVN Style, „Polowanie na mieszkanie” i „Totalne remonty Szelągowskiej” w TVN. Pojawiła się także w programach HGTV: „Domowe rewolucje”, „Tu jest pięknie”, „Dorota inspiruje”, „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej”. Prowadzi również własne biuro projektowe. Prywatnie jest córką Katarzyny Grocholi.

Zobacz: Dorota Szelągowska przyznała się do spania w dziwnych miejscach. Zobaczcie te „kompromitujące” zdjęcia (GALERIA)

Dorota Szelągowska miała wypadek na planie programu

Nieszczęścia chodzą po ludziach. Przekonała się o tym również Dorota Szelągowska, którą w trakcie pracy doświadczyła bolesnej kontuzji. Wypadek wydarzył się na planie programu, w którym jest prowadzącą. Podczas nagrywania jednego z odcinków, Szelągowskiej pękła przepuklina w kręgosłupie, co spowodowało wysunięcie się jej dysku.

„Jak zobaczycie, że kuleję w paru odcinkach, to było wtedy, kiedy umierałam” - Szelągowska tłumaczyła w rozmowie z "Jastrząb Post".

Zobacz niżej zdjęcia: Dorota Szelągowska przyznała się do spania w dziwnych miejscach

Sonda
Lubisz Dorotę Szelągowską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE