Dorota Wellman przed studiem DDTVN

i

Autor: AKPA Dorota Wellman przed studiem DDTVN

Dorota Wellman ukrywa swojego męża przed mediami. Wiemy, kim jest i mamy jego zdjęcia [FOTO]

2021-05-14 16:23

Dorota Wellman, podobnie jak Marcin Prokop, bardzo chroni prywatności swojej rodziny. Dziennikarka stroni od udziału w imprezach show-biznesowych i pojawiania się na ściance. Dorota Wellman skupia się na swojej pracy i na rodzinie. Niemal nigdy nie pokazuje swojego męża, co wzbudza ciekawość jej wiernych fanów, którzy chcieliby poznać ją też od strony prywatnej. Z tego artykułu dowiecie się, kim jest mąż Doroty Wellman i zobaczycie jego zdjęcia. To bardzo rzadki widok!

Dorota Wellman i Marcin Prokop są najbardziej lubianym duetem prezenterów DDTVN. Nic więc dziwnego, że ich życie prywatne budzi ciekawość, zwłaszcza, że nie należą oni do grona celebrytów, którzy szczegółowo relacjonują, co robią poza pracą. 

Dorota Wellman bardzo niechętnie zwierza się ze swojego życia prywatnego, kilka lat temu zrobiła jednak wyjątek w rozmowie z "Życiem na gorąco". Wyjawiła wtedy, jakie wrażenie zrobił na niej przy poznaniu jej 30-letni wówczas mąż. Mężczyzna był wówczas w trakcie rozwodu. 

NIE PRZEGAP: Syn Krzysztofa Krawczyka znęcał się nad żoną?! Roztrzęsiona i zapłakana Ola ujawnia: "Bił mnie, dopóki nie mogłam chodzić”

- Przypominał mi żołnierza izraelskiego. Ubrany był na zielono, miał duży semicki nos i burzę ciemnych włosów. Był duszą towarzystwa. Ludzie skupiali się wokół niego, zwłaszcza kobiety - powiedziała tygodnikowi Dorota Wellman.

Dorota Wellman ukrywa męża przed mediami. Kim jest Krzysztof Wellman?

Mąż Doroty Wellman dziś ma 63 lata i również pracuje w branży medialnej. Krzysztof Wellman to polski artysta fotograf, fotosista i fotografik. Na swoim koncie ma współprace z wybitnymi reżyserami, takimi jak: Krzysztof Kieślowski, Juliusz Machulski czy Władysław Pasikowski. Mąż Doroty Wellman jest także członkiem Okręgu Warszawskiego Związku Polskich Artystów Fotografików.

Jego praca przeważnie skupia się na robieniu zdjęć z planów filmowych. To on robił fotki podczas kręcenia seriali tj. "Dziewczyny ze Lwowa" czy "Ranczo". Krzysztof Wellman jest bardzo cenionym artystą i odnosi liczne sukcesy. W trakcie jego kariery organizowano liczne wernisaże i wystawy jego zdjęć. Jego prace zostały także wydane w formie książki.

Dorota Wellman rzadko pozuje do zdjęć u boku męża. Para jest ze sobą od wielu lat i wspólnie wychowali dorosłego dziś syna. Zobaczcie, jak wygląda mąż Doroty Wellman w galerii zdjęć niżej!

NIE PRZEGAP: Dopiero teraz poznaliśmy prawdę o małżeństwie Agnieszki Chylińskiej! Padły słowa o krzykach, awanturach i niepewności

Dorota Wellman i Marcin Prokop. Najsympatyczniejszy duet w telewizji?

Fryzury gwiazd. Rozpoznasz je po włosach?

Pytanie 1 z 10
Ta gwiazda to znana aktorka. Jest to...
Katarzyna Cichopek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany