Dorota Wellman wyprosiła gościa ze studia! Poszło o jej biust! WIDEO

2014-10-02 21:54

Dorota Wellman nie da sobie w kaszę dmuchać! Gdy jedna z zaproszonych do studia pań zaczęła ją zaczepiać, Wellman... wyrzuciła ją z programu!

Post użytkownika Paulina Młynarska.

Dorota Wellman nie pozwoli się obrażać. Na szczęście członkowie jej ekipy chętnie pośpieszą z pomocą i pomogą wyrzucić niewychowanego gościa ze studia. Zaproszona "testerka wierności" odważyła się skomentować duży biust Wellman.

- Możesz panią wyprowadzić? Pani mnie zaczepia i to w bardzo nieprzyjemny sposób mówiąc o moim biuście - od razu zareagowała Wellman.

Kobieta natychmiast została usunięta ze studia, a rozmowę z pozostałymi gośćmi kontynuowano.

Co się działo w programie?

- Dla jednych, surogatka to kobieta bez skrupułów i zahamowań. Dla innych – ostatnia deska ratunku. Jak wygląda biznes wynajmowania brzuchów w Polsce? Na naszych kanapach gościć będziemy kobiety – surogatki.

Kim są testerzy wierności? Ile kosztuje ich wynajęcie? Jak często prowokacja za ich pośrednictwem przyczynia się do rozbicia związku?

Czy można podać receptę na dobre przygotowanie dziecka do dorosłego życia? Rodzice bardzo często wariują na punkcie swoich pociech. Chcąc dla nich jak najlepiej, wysyłają na niezliczoną ilość zajęć dodatkowych. Czy taki sposób wychowania dziecka faktycznie pomoże mu w dorosłym życiu? - czytamy na stronie tvnstyle.pl opis odcinka 5. Miasta kobiet.

Zobacz też: Zamość. Złodziej ukradł ALKOHOL, zostawił w sklepie 2-miesięczne niemowlę!

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail