Herbuś gra w teatrze!

2009-02-07 7:00

Edyta Herbuś (28 l.) coraz śmielej poczyna sobie jako profesjonalna aktorka. Tancerka znana z udziału w "Tańcu z gwiazdami" z roli na rolę jest coraz lepsza, szczególnie gdy może połączyć na scenie obie swoje pasje - aktorstwo i taniec.

Tak też było i tym razem. W czwartek w warszawskim teatrze Capitol odbyła się premiera spektaklu "Lady Fosse". Pomysł na widowisko zrodził się w głowie również znanej tancerki Ewy Szabatin (30 l.), która w obsadzie nie widziała nikogo innego, tylko Edytę. Zresztą trudno się dziwić, w końcu to Herbuś w zeszłym roku podbiła serca widzów całej Europy, wygrywając taneczną Eurowizję. Poza tym jej aktorska kariera wciąż nabiera tempa: od małych ról w serialach, takich jak "Na Wspólnej" czy "Tylko miłość", po główną rolę w filmie kinowym "Małgosia kontra Małgosia". Wygląda na to, że Edyta doskonale potrafi wykorzystać swoje pięć minut.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają