Dramat Daniela Olbrychskiego. W wypadku stracił zęby. Podano konkretną liczbę

2019-12-04 8:35
Daniel Olbrychski miał wypadek
Autor: Paweł Dąbrowski Daniel Olbrychski z raną na nosie, brodzie i pod prawym okiem

Niespełna dwa tygodnie temu miał wypadek na skuterze. Daniel Olbrychski (74 l.) jeszcze tego samego dnia pojawił się na premierze filmu „Van Gogi”. Wtedy wydawało się, że aktor miał jedynie poobijaną twarz. Nic bardziej mylnego. Jak dowiedział się „Super Express” gwiazdor stracił aż pięć zębów.

Daniel Olbrychski nie ma szczęścia na drodze. Aktor, który w 2015 r. stracił prawo jazdy na trzy lata za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, miał wypadek na skuterze. Wszystko wydarzyło się kilkanaście dni temu w Żółwinie. Zderzył się z samochodem marki Opel. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Olbrychski jechał skuterem środkiem drogi, bez włączonych świateł. Upadek był na tyle poważny, że aktora przewieziono do szpitala.
Pan Daniel kilka godzin później, z plastrem na nosie i opatrunkiem na głowie, pojawił się na premierze filmu „Van Gogi”. To nie lada wyczyn, bo jego obrażenia były dość poważne.
Daniel stracił w wypadku pięć przednich zębów, na dole i na górze, ale na szczęście już ma uzupełnione braki – mówi nam przyjaciel gwiazdora. I znów gwiazdor będzie nas mógł czarować swoim uśmiechem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE