Dramat Izabeli Janachowskiej! Niedawno pobyt w szpitalu, a teraz takie problemy!

2024-02-13 8:23

Ostatnie tygodnie nie są łaskawe dla Izabeli Janachowskiej. W połowie stycznia gwiazda poinformowała, że żegna się z programem "Taniec z Gwiazdami". Powodem była chęć większego skupienia się na swoim życiu prywatnym. Ostatnio jednak tancerka wyznała, że nadal boryka się z problemami.

Izabela Janachowska

i

Autor: AKPA / Krzemiński Jordan

Izabela Janachowska ogólnopolskiej publiczności dała się poznać w programie "Taniec z Gwiazdami", gdzie pod jej okiem swoje umięjętności szlifowały największe gwiazdy. Z biegiem lat stała się prawdziwą gwiazdą. Najpierw w stacji TVN miała swoje programy o tematyce ślubnej, następnie przeszła do telewizji Polsat, gdzie była prowadzącą program "Taniec z Gwiazdami" oraz "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej". Ostatnio jednak zdecydowała troszkę zwolnić. Wszystko po to, aby zadbać o swoje zdrowie i życie prywatne. Jak ostatnio wyznała, nie czuje się najlepiej.

Problemy ze snem Izabeli Janachowskiej! "Już nawet nie chcę myśleć o tabletkach chemicznych na spanie"

W sierpniu gwiazda telewizji Polsat nagle trafiła do szpitala. Tancerka musiała więc zwolnić tempo, aby zadbać o swoje zdrowie. Teraz przebywa na Malediwach. Jednak jak wyznała, mimo że ze zdrowiem jest już lepiej, nadal czuje się osłabiona, a dodatkowo ma problemy ze snem. 

- Bardzo słabo śpię albo w ogóle nie śpię. Czuję się dosyć osłabiona. A z drugiej strony nawet boję się wziąć jakiekolwiek suplementy na lepsze spanie typu melatonina. Już nawet nie chcę myśleć o tabletkach chemicznych na spanie. Na razie staram się odganiać złe myśli - wyznała na Instagramie.

Zobacz poniższą galerię: Izabela Janachowska ze szpitala prosto do pracy

Sonda
Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?
Nasi Partnerzy polecają