DRAMAT Joanny Krupy: Faceci ZAWSZE ją RZUCALI! DLACZEGO?

2013-01-08 10:59

Joanna Krupa jest pełna uroku i seksapilu - to wie zapewne każdy mężczyzna. Ale czy ktoś mógłby podejrzewać, że taka kobieta jak ona mogła mieć problemy z zatrzymaniem przy sobie partnera? A jednak! Dlaczego faceci porzucali Joannę?

Joanna Krupa w programie JAKA ONA JEST Agaty Młynarskiej opowiedziała o swoim życiu, początkach kariery i oczywiście o... mężczyznach! Wyszło na jaw, że piękna modelka nigdy nie miała problemów ze zdobyciem faceta, gorzej było z... utrzymaniem go przy sobie!

- Zawsze miałam tego, kogo chciałam, ale żeby ich utrzymać to już druga sprawa. Faceci mnie rzucali - powiedziała Joanna Krupa.

Możecie to sobie wyobrazić? Dlaczego faceci porzucali taką kobietę jak Joanna? Tego gwiazda nie wyjawiła, ale przyznała, że mężczyźni mają różne myśli w jej obecności. - Faceci są troszkę świnki - powiedziała modelka. Zgadzacie się z nią?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE