Piotr Gąsowski

i

Autor: AKPA Piotr Gąsowski

Wpadka na lotnisku

Dramat Piotra Gąsowskiego w USA. Zrobili mu to po raz kolejny

2023-08-12 15:47

Piotr Gąsowski po raz kolejny wybrał się w podróż do Stanów Zjednoczonych. Gwiazdor po dotarciu na miejsce dodał relację na Instagramie, z której wynika, że nie wszystko poszło zgodnie z planem. Okazało się, że bagaż Piotra Gąsowskiego nie dotarł. Współczujecie?

Przygody Piotra Gąsowskiego na lotnisku

Piotr Gąsowski nie ukrywa swojej pasji do podróżowania. Aktor chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych i relacjonuje swoje wojaże. Gwiazdor niemalże co chwila ma jakieś przygody. Raz został zatrzymany na lotnisku w Stanach Zjednoczonych, a raz zgubił torbę. Podróże aktora doczekała się nawet osobnego hashtagu na Instagramie - #gaswpodrozy. Pora na kolejną odsłonę przygód. Piotr Gąsowski po raz kolejny odwiedził wspomniane Stany Zjednoczone. Podróż jednak nie przebiegła zgodnie z jego oczekiwaniami. Jej relacjonował na Instagramie, gdy po wielu godzinach podróży, w końcu dotarł do San Francisco, okazało się, że jeden z jego bagaży został zgubiony. - Po półtorej godziny czekania w San Francisco przeszedłem, wszystko dobrze, ale zawsze coś musi być. Nie ma jednej z moich walizek. Jak zwykle. 13 godzin lotu, jestem jedynym z tego samolotu, który nie ma swojego bagażu - opowiadał  Gąsowski na InstaStory.

Zobacz również: Izabela Janachowska w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Teraz jest nie do poznania. Mocno schudła. Mamy zdjęcia

Sonda
Lubisz Piotra Gąsowskiego?
DODA i SMOLASTY o swoim singlu!
Listen on Spreaker.