Jej stan zagrażał życiu!

Izabela Janachowska w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Teraz jest nie do poznania. Mocno schudła. Mamy zdjęcia

2023-08-12 15:00

Izabela Janachowska jeszcze kilka dni temu trafiła do szpitala na oddział neurologii w stanie zagrażającym jej życiu. A już w piątek, 11 sierpnia poprowadziła weselną imprezę w Polsacie. Prezenterka robiła, co mogła, by nie było widać jej zmęczenia i, jak zawsze, zachwyciła stylizacjami. Nie dało się jednak ukryć, że mocno schudła. Zobaczcie najnowsze zdjęcia Izabeli Janachowskiej.

Izabela Janachowska zmartwiła ostatnio swoich fanów. Zaraz po prezentacji jesiennej ramówki stacji Polsat, na której lśniła w różowej stylizacji i roześmiana udzielała wywiadów, nagle... w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Sama poinformowała o tym, co jej się przytrafiło. 

„W czwartek, tuż po ramówce, trafiłam na Oddział Neurologii w stanie zagrażającym życiu. I tak z różowej Barbie stałam się pacjentką IPiN… Dziś sytuacja jest opanowana, plan leczenia ustalony, czekają mnie regularne kontrole i badania, ale mogę już wrócić do domu do moich bliskich. Mam do was jednak apel: badajcie się! Nie ignorujcie objawów, jeżeli coś was zaniepokoi, idźcie z tym do lekarza” - napisała Iza Janachowska przy zdjęciu ze szpitalnego łóżka.

I choć trafiła do szpitala, ani myślała, by odwołać swój udział w koncercie Polsatu "Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie". Stacja zapowiadała, że na pewno zobaczymy w nim Izę i tak właśnie było. 

„Gospodarzami tej największej imprezy ślubnej tego lata będą Ela Romanowska i Rafał Maserak - festiwalowe małżeństwo, które po raz 7. zabierze nas w podróż w rytm największych weselnych hitów, a zapleczem organizacyjnym zajmie się specjalistka od najlepszych wesel - Iza Janachowska - brzmiała odpowiedź przedstawicielki PR Polsatu, gdy zapytaliśmy, co z udziałem Izy w imprezie.

Na koncercie zobaczyliśmy Izę w pięknej różowej sukience, która odsłoniła jej dekolt i ramiona. Na pierwszy rzut oka widać, że prezenterka schudła kilka kilogramów. Zdaniem internautów wyglądała też na przemęczoną. Zgadzacie się?

Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentuje się Izabela Janachowska po wyjściu ze szpitala.

Izabela Janachowska komentuje zmiany w Polsacie
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany