Dramatyczna relacja sąsiadów Gabriela Seweryna. Ujawnili, co wydarzyło się w nocy przed jego śmiercią

2023-12-03 21:43

W mieszkaniu Gabriela Seweryna miało dochodzić do awantur, a nawet bijatyk - tak przynajmniej twierdzą sąsiedzi zmarłego we wtorek, 28 listopada projektanta i gwiazdora show "Królowe życia". W rozmowie z lokalnym serwisem ujawnili szokującą prawdę o ostatnich miesiącach jego życia. Zdradzili także, co wydarzyło się w nocy przed jego śmiercią.

Gabriel Seweryn

i

Autor: Akpa

Gwiazdor show „Królowe życia" zmarł niespodziewanie we wtorkowe popołudnie. Chwilę wcześniej nagrał filmik, na którym widać, jak uskarża się na bóle w klatce piersiowej i oskarża przybyłych na miejsce ratowników medycznych, że nie chcą mu pomóc. - Przyjechało pogotowie i cyrki odstawiają. Mnie tu dusi, i nikt nie chce mi pomóc. Ja naprawdę umrę – mówił chodząc nerwowo po ulicy. Ostatecznie do szpitala celebryta pojechał taksówką. Niestety zmarł. Sprawę jego śmierci bada prokuratura.

Dramatyczna relacja sąsiadów Gabriela Seweryna. Ujawnili, co wydarzyło się w nocy przed jego śmiercią

Z relacji sąsiadów wynika, że przechodzili gehennę. "Często było z jego mieszkania słychać odgłosy imprez i awantur. Mówią, że nawet w nocy przed śmiercią Gabriela Seweryna w jego mieszkaniu była impreza, przyszło wiele osób" - donosi serwis myGlogow.pl.

- Praktycznie tak się działo od czasu, gdy kilka lat temu zamieszkał z nowym partnerem. Niestety, trzeba przyznać, że bardzo źle się prowadzili, a Gabriel ostatnio bardzo źle wyglądał. Tutaj nawet w nocy przychodzili do nich jacyś ludzie, dzwonili do domofonów, nie dawali nam spać - mieli powiedzieć.

Sąsiedzi relacjonują, że do Gabriela i jego partnera często przyjeżdżała policja – zarówno z powodu krzyków i awantur między nimi, jak i nocnych imprez. "Sąsiedzi słyszeli awantury między parą, a także odgłosy bijatyk". Mężczyźni mieli także wystawiać śmieci przed drzwi i nie sprzątać ich przez długi czas.

Spodziewaliście się?

Nie żyje Gabriel Seweryn. Pogotowie odmówiło mu pomocy?! Wstrząsające kulisy śmierci gwiazdora!

QUIZ. "Królowe Życia" skradły serca milionom widzów! Wynik 10/10 to OBOWIĄZEK dla prawdziwych fanów

Pytanie 1 z 10
Najlepszym przyjacielem Dagmary w programie był
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają