Marcin Prokop i jego żona, Maria Prażuch-Prokop

i

Autor: AKPA Marcin Prokop i jego żona, Maria Prażuch-Prokop

Straszne

Druzgocące doniesienia o żonie Marcina Prokopa. Prawie straciła życie!

2022-11-04 21:00

Marcin i Maria Prokopowie na co dzień chronią swojej prywatności, a żona prezentera raczej stroniła od udzielania się w mediach. Po raz pierwszy podzieliła się swoją historią na kanapie TVN-owskiej śniadaniówki. Teraz udzieliła kolejnego wywiadu, tym razem w programie "Miasto kobiet", w którym podzieliła się tragicznymi wspomnieniami wydarzeń, w wyniku których omal nie straciła życia.

Maria Prokop dziś nie wstydzi się mówić głośno o tym, że przez lata leczyła się z poważnej nerwicy napadowo-lękowej. Teraz w programie "Miasto kobiet" opowiedziała o mrocznych stronach swojej walki z chorobą. Przyznała, że przez pracę w korporacji wyhodowała sobie stres, który wyniszczał ją nie tylko psychicznie, ale i fizycznie. Była już tak skrajnie wycieńczona, że zabrała ją karetka.

- W pewnym momencie wydarzyła się taka sytuacja, że biegłam półmaraton i nie dobiegłam do końca. Zemdlałam, straciłam przytomność, prawie straciłam życie. Na szczęście karetka mnie zgarnęła i wylądowałam w szpitalu - wyznaje smutno Maria.

Przyznała też, że nawet w tamtym momencie cały czas myślała tylko pracy i o tym, jakie będą konsekwencje jej nieobecności.

- Ja myślałam o pracy. Kumulacja tego zdarzenia, która spowodowała u mnie PTSD, czyli zespół pourazowy. To spowodowało, że wylądowałam w bardzo ciężkim stanie zaburzenia psychicznego, który trwał ponad trzy lata - mówi Maria Prokop.

Te straszne chwile okazały się jednak momentem przełomowym w życiu żony prezentera, która zdecydowała się porzucić pracę. Dziś spełnia się jako instruktorka jogi i prowadzi warsztaty pod nazwą Pięć Energii Mądrości. Przyznaje, że to właśnie joga pomogła jej w powrocie do zdrowia, zaznacza jednak, że każdy przypadek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia.

Całą rozmowę z Marią Prokop zobaczycie już w najbliższym odcinku miasta kobiet.

Sonda
Lubisz oglądać "DDTVN" z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem?
Nasi Partnerzy polecają