Dzieci Natalii Kukulskiej w The Voice of Poland? Zaskakująca odpowiedź piosenkarki

2016-08-19 13:28

Natalia Kukulska już we wrześniu po raz pierwszy wystąpi w roli jurorki i trenerki w programie The Voice of Poland. Czy piosenkarka chciałaby, aby jej dzieci wystąpiły w tym programie? Jej odpowiedź zaskakuje

Natalia Kukulska dołączyła do jury programu The Voice of Poland 7. Piosenkarka ma już za sobą wiele godzin spędzonych na planie programu, którego efekty zobaczymy już 3 września 2016 roku. Czy praca w roli trenerki przekonała ją, aby do programu typu talent show wysłać swoje dzieci? W tej kwestii odpowiedź Kukulskiej trochę nas zaskoczyła. Dlaczego? Wokalistka stwierdziła, że jej dzieci w takich programach miałyby bardzo trudno! Jak się okazuje, zdaniem Kukulskiej znani rodzice wcale nie pomagają w karierze.

- Nie wyobrażam sobie, żeby chciały w ten sposób się prezentować. Mam dzieci utalentowane, natomiast myślę, że w takich programach miałyby bardzo trudno, ze względu na wszystkie skojarzenia i konotacje. Ale mają na tyle poukładane w głowach, że sobie nie dadzą tej krzywdy zrobić - wyznała Natalia Kukulska w rozmowie z Pauliną Koziejowską, reporterką superexpress.tv.

Przypomnijmy, że aktualnie Natalia Kukulska jest w ciąży. Już za kilka miesięcy na świat przyjdzie jej trzecie dziecko. Piosenkarka jest już mamą 16-letniego Jana oraz 11-letniej Anny.

ZOBACZ: The Voice of Poland 7 - Kukulska całuje Sadowską. Kulisy nowego sezonu

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE