Dziecko Zofii Ślotały trafiło do szpitala. Była partnerka Borysa Szyca jest w rozsypce

2022-01-18 22:25
Zofia Ślotała
Autor: WBF

Instagramerka Zofia Ślotała (32 l.) przechodzi obecnie ciężkie chwile. Jej córeczka trafiła do szpitala. Była partnerka Borysa Szyca (44 l.) wyraziła swoje ubolewanie z powodu cierpienia dziecka i podziękowała fanom za wsparcie.

Zosia Ślotała stała się celebrytką za sprawą Borysa Szyca, z którym spotykała się w około 2013 roku. Następnie media obeszły plotki, że rzuciła go dla tajemniczego milionera z Francji. Aktor chyba nie lubi wracać wspomnieniami do tamtego związku. Obecnym partnerem Zofii Ślotały jest Kamil Haidar, czyli byłym narzeczonym Dody.

Zobacz: Zosia Ślotała zarabia na epidemii! Nie rozumie hejtu i ubliża krytykom

Córka Zofii Ślotały trafiła do szpitala

U nas od wczoraj taka sytuacja. Dziękujemy za wszystkie wiadomości 🤍 Dla rodzice nie ma nic gorszego niż problemy zdrowotne dziecka lecz najważniejsze, że jesteśmy pod opieką lekarzy 👌🏼 Dopóki wszystko nie wróci do normy będzie mnie tu mniej. Wiadomo, że dzieci są priorytetem!” – napisała zestresowana Zofia Ślotała na Instagramie.

Zobacz galerię: Zosia Ślotała: pokój córki aktorki ZDJĘCIA

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE