"Dzień Dobry TVN" zniknie z ramówki? Szykują się duże zmiany dla widzów

2022-05-14 15:06
Dzień Dobry TVN zniknie z ramówki?
Autor: Instagram/@dziendobrytvn

Program śniadaniowy "Dzień dobry TVN", który codziennie oglądają miliony widzów, będzie emitowany w niezmienionej formie tylko do końca czerwca. Stacja przygotowała w zamian inny format, jednak jego wydania będą pojawiały się jedynie w lipcowe weekendy.

"Dzień dobry TVN" to jeden z najpopularniejszych programów śniadaniowych w Polsce, który codziennie oglądają miliony widzów. Wiele osób wręcz nie wyobraża sobie poranka bez kawy z ulubionymi prowadzącymi. Niestety, fanów tego formatu czekają dość duże zmiany. W lipcu "Dzień dobry TVN" zniknie z ramówki. Zamiast niego widzowie będą mogli oglądać program "Dzień dobry wakacje", jednak ten emitowany będzie jedynie w weekendy.

Jak podaje "Presserwis", do końca czerwca "Dzień dobry TVN" będzie pojawiało się regularnie i w tych samych godzinach, czyli od 8:00 do 11:30. Później kolejne wydania śniadaniówki będą pojawiały się w soboty i niedziele o godzinie 9:00. Program będzie poruszał przede wszystkim tematy związane z wypoczynkiem i latem. 

Przypominamy, że w lipcu zeszłego roku stacja również zrezygnowała z codziennych wydań "Dzień dobry TVN" i fani ostro skrytykowali ten pomysł. Szczególnie że konkurencyjna śniadaniówka, "Pytanie na śniadanie" była nadawana bez zmian. Z tego powodu producenci zdecydowali się nadawać "Dzień dobry wakacje" codziennie przez cały sierpień. Nie wiadomo, jak będzie w tym roku. 

Dzień dobry TVN i Pytanie na śniadanie toczą batalię o widzów
Sonda
Wolisz "Dzień dobry TVN" czy "Pytanie na śniadanie"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE