Edward Miszczak znajdzie miejsce dla Małgorzaty Rozenek-Majdan w Dzień dobry TVN?

i

Autor: AKPA

Edward Miszczak znajdzie miejsce dla Małgorzaty Rozenek-Majdan w "Dzień dobry TVN"? Jest komentarz

2022-03-16 9:54

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego przyznała, że jej zawodowym marzeniem jest prowadzenie "Dzień dobry TVN". Wiemy, czy Edward Miszczak zaproponuje jej pracę w śniadaniówce!

W poniedziałek, 14 marca, Kuba Wojewódzki (59 l.) i Piotr Kędzierski (40 l.) po raz pierwszy poprowadzili swój podcast "WojewódzkiKędzierski" w Onecie. Dużym zaskoczeniem był wybór ich pierwszego gościa, ogłoszono bowiem, że będzie nim Małgorzata Rozenek-Majdan. Nie jest tajemnicą, że ona i Kuba Wojewódzki od kilku lat prowadzili medialny konflikt. Wszystko wskazuje jednak na to, że zakopali topór wojenny, gdyż żona Radosława Majdana doczekała się publicznych przeprosin

Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi "Dzień dobry TVN"?

Podczas rozmowy z Piotrem Kędzierskim i Kubą Wojewódzkim, Małgorzata Rozenek-Majdan opowiadała m.in. o wojnie w Ukrainie, piłce nożnej, swojej rodzinie, in vitro czy mediach. Prowadzący zapytali ją także o to, jakie jest jej zawodowe marzenie. 

Na początku gwiazda nieco ociągała się z odpowiedzią. Ostatecznie jednak zdecydowała się na zdradzenie swojego projektu marzeń. Okazuje się, że Małgorzata Rozenek-Majdan, która ma na swoim koncie liczne zawodowe sukcesy, chciałaby dołączyć do grona prowadzących "Dzień dobry TVN"! Gwiazda przyznała, że rozmawiała na ten temat z Edwardem Miszczakiem, dyrektorem programowym stacji. Kuba Wojewódzki w żartach sugerował, że może pomóc Małgorzacie Rozenek-Majdan w spełnieniu jej pragnienia. 

"Fakt" zapytał Edwarda Miszczaka, czy jest szansa, że Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi "Dzień dobry TVN".

Nie słyszałem o tym pomyśle, no ale każdy ma jakieś wizje siebie. Teraz najbardziej zajmuje mnie organizowanie koncertu dla Ukrainy - powiedział dyrektor programowy TVN-u.

Koncert, o którym wspomniał Edward Miszczak, to wydarzenie "Razem z Ukrainą", które odbędzie się 20 marca. Artyści, którzy pojawią się na scenie, zrzekli się swoich honorariów, a cały dochód z koncertu trafi do Polskiej Akcji Humanitarnej. Występy artystów będzie można oglądać na antenie TVN oraz w Playerze.

Nie tylko Małgorzata Rozenek-Majdan. Sprawdź, które inne gwiazdy są szczęśliwie zakochane:

Sonda
Uważasz, że Małgorzata Rozenek-Majdan sprawdziłaby się w "DDTVN"?
Patrycja Wieja: Żałuje udziału w "Projekt Lady"? Wyjawiła patent Małgorzaty Rozenek-Majdan!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE