Rozenek u Wojewódzkiego. Piekło zamarzło

i

Autor: AKPA/Gałązka, Baranowski Michał

Rozenek u Wojewódzkiego. "Piekło zamarzło". Czy to koniec konfliktu?

2022-03-14 16:47

Nie jest tajemnicą, że Kuba Wojewódzki (59 l.) i Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) nie pałają do siebie sympatią. Niejednokrotnie dawali oni wyraz obopólnej niechęci w przestrzeni publicznej. Niespodziewanie ogłoszono, że Małgorzata Rozenek wystąpi w podcaście Kuby Wojewódzkiego! Czy to zakończy ich konflikt?

Konflikt między Małgorzatą Rozenek-Majdan i Kubą Wojewódzkim trwa od 2016 roku. Do pierwszych zgrzytów doszło, gdy obie gwiazdy wraz ze swoimi drugimi połówkami brały udział w show "Azja Express". "Perfekcyjna" nie polubiła się z Renatą Kaczoruk, która spotykała się wtedy z showmanem. Panie okazywały sobie wtedy wzajemną niechęć w kolejnych nieprzyjemnych rozmowach. W końcu do sprawy włączył się także Kuba Wojewódzki.

Zobacz też: Maja Hirsch zdradziła, kiedy weźmie ślub! Zrobiła to publicznie

Będę ją bronił przed ludźmi, którzy grają nie fair, a przebierają się w strój drużyny reprezentanta moralności. Małgosia i Radek są tego przykładem. Grają nieczysto. A ja w obronie najbliższych też potrafię faulować. Jeśli ich tonacja względem Renaty i jej tak zwanego skandalicznego zachowania się nie zmieni, to ja też zmienię ton. I wtedy Radkowi może opaść szczęka do murawy. Bo można sobie sfałszować twarz, ale przeszłości się nie da - powiedział podczas wywiadu dla portalu Playboy.

Wydawać by się mogło, że Wojewódzki i Rozenek-Majdan nie uda się odnaleźć wspólnego języka. Gwiazdy niejednokrotnie pozwalały sobie na wzajemne docinki, co bacznie obserwowali ich fani. Biorąc pod uwagę ich dotychczasowe relacje, sporym zaskoczeniem jest fakt, że Małgorzata Rozenek-Majdan wystąpi w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Informacje te potwierdziła główna zainteresowana, dodając wpis na Instagramie. "Piekło zamarzło" - skomentowała sprawę. Opublikowała także relację, na której przyznała, że jest ciekawa, w którą stronę pójdzie jej występ.

Podcast będzie nagrywany w warszawskim studiu Onetu. Premiera pierwszego odcinka słuchowiska "WojewódzkiKędzierski", w którym pojawi się Małgorzata Rozenek-Majdan, przewidziana jest na 14 marca o godz. 20:00. 

Czekacie na to, co się tam wydarzy?

Zobacz, jak wyglądał Kuba Wojewódzki na przestrzeni lat!

Sonda
Będziesz słuchać odcinka podcastu "WojewódzkiKędzierski", w którym wystąpi Małgorzata Rozenek-Majdan?
Małgorzata Rozenek nie taka perfekcyjna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE