Edyta Golec

i

Autor: Instagram @edytagolecofficial

Co jej dolega?

Edyta Golec zdradziła, jak dba o sylwetkę. Okazem zdrowia jednak nie jest

2022-12-13 11:21

Edyta Golec (45 l.) wystąpiła u boku męża i szwagra na wielkiej gali z okazji 30. urodzin Telewizji Polsat. Na ściance najpierw pozowała do zdjęć, a później udzielała wywiadów. W jednym z nich zmierzyła się z pytaniami na temat swojej sylwetki oraz tego, jak o nią dba. "Zrobiłam sobie również test na nietolerancję pokarmową" - słyszymy.

Edyta Golec razem z mężem oraz jego bratem stale podróżuje po Polsce, koncertując z formacją Golec uOrkiestra. Wokalistka, która nigdy nie pragnęła wielkiej sławy, stała się popularną osobą, a co więcej, bardzo lubianą. Edyta należy do grona tych gwiazd, które nie lubią opowiadać o życiu prywatnym, nie udzielają zbyt wielu wywiadów, na próżno też szukać jej ściankowych zdjęć z celebryckich spędów. Ostatnio jednak podczas rozmowy z jednym z serwisów internetowych zdradziła, jak dba o sylwetkę.

Edyta Golec ma boską sylwetkę. Jest na diecie?

Edyta Golec zgodziła się na krótki wywiad przed kamerą Plotka. Reporter serwisu był zachwycony smukłą sylwetką wokalistki, dlatego postanowił podpytać, co gwiazda robi, że mimo trzech ciąż wygląda tak rewelacyjnie.

- Przede wszystkim ten nasz zawód jest tak nieobliczalny i nieregularny, że nie można tutaj mówić o żadnej regularności, bo ona po prostu nie istnieje. Czasami jednak wstaję o piątej rano i wtedy ćwiczę przynajmniej pół godziny. Chodzę też na jogę terapeutyczną, ponieważ przez to, że gram na instrumencie, mam problemy z kręgosłupem. Zrobiłam sobie również test na nietolerancję pokarmową i dzięki temu wiem, co mi szkodzi. Dodatkowo zero używek, a ponadto chodzę spać o 21.00, żeby o piątej rano być gotową - stwierdziła. 

Ponadto Edyta Golec unika korzystania z zabiegów medycyny estetycznej, nigdy nie eksperymentowała też z wizerunkiem. Jest wierna wypracowywanemu przez lata stylowi "na góralkę".

Jak już wyżej wspomnieliśmy, Edyta i Łukasz Golcowie doczekali się trzech pociech - Bartłomieja (18 l.), Antoniny (16 l.) oraz Piotra (14 l.).

Sonda
Słuchasz Golec uOrkiestry?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany