Tylko u nas zdjęcia z imprezy!

Edyta Górniak baluje z synem i jego ukochaną do rana! Urodziny Allana Krupy. ZDJĘCIA

2023-03-27 4:40

Cóż to była za noc! Edyta Górniak (50 l.) przybyła do stolicy specjalnie na 19-te urodziny swojego jedynego syna. Diwa pojawiła się na imprezie Allana i balowała z nim i jego ukochaną aż do rana. Szampan lał się strumieniami, a nastolatek nie szczędził czułości zarówno ukochanej, jak i mamie.

W Warszawie już świtało, gdy Edyta Górniak wróciła do swojego hotelu. Tę noc spędziła ze swoim ukochanym synem i jego partnerką Angeliką. Edyta Górniak przyjechała do stolicy specjalnie na 19-te urodziny syna.

Diwa urządziła synowi wielką imprezę w popularnym klubie w samym centrum stolicy. Zjawili się w nim po godzinie 20., a imprezowanie skończyli blisko 5 rano.

Edyta chciała uczcić nie tylko urodziny ukochanego syna, ale też premierę jego kolejnej piosenki. Allan Krupa prężnie działa jako raper Enso. W pewnym momencie imprezy Edyta więc weszła na scenę. Powiedziała, że jest w klubie nie dla siebie, a dla syna. Zapowiedziała jego nowy teledysk i podkreślała, jak bardzo dumna jest z Allana. Złożyła mu życzenia i podkreśliła, jak bardzo trzyma za niego kciuki. Po przemowie w całym klubie rozbrzmiała nowa piosenka Allana "Daquiri".

Edyta Górniak imprezuje z synem

Razem z Edytą do klubu przyjechała ukochana Allana, Angelika Dziedzic (19 l.). To właśnie z nią nastolatek ostatnio zamieszkał i... nie wyklucza, że chciałby wziąć ślub. 

– Zamieszkaliśmy razem. Jest fajnie. Myślę, że oboje jesteśmy już na takim poziomie mentalnym, że nie pozabijamy się, mieszkając razem. Trwa to już jakiś czas, idzie nam dobrze. Super nam się żyje. Bez zarzutów. Super jest – mówił nam Allan Krupa kilka dni temu.

Edyta Górniak przez całą noc ściskała i całowała ukochaną Allana. Choć diwa nie popiera pomysłu na ślub syna, bardzo wspiera jego związek.

Wokalistka sponsorowała całą imprezę. Ale pieniądze nie mają dla niej znaczenia. Zawsze najważniejsze jest dla niej szczęście syna.

Zobaczcie, jak Edyta Górniak baluje na imprezie urodzinowej syna:

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany