Edyta Górniak ostro o nowej kampanii Balenciagi. Antychryst był zawsze inteligentny

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Chyba nie przypadła jej do gustu

Zbulwersowana Edyta Górniak ostro o nowej kampanii Balenciagi. "Antychryst był zawsze inteligentny"

2022-11-30 21:49

Edyta Górniak (50 l.) nie krępuje się w wyrażaniu własnego zdania. Tym razem "podpadła" jej nowa, już wycofana, kampania świąteczna domu mody Balenciaga. Choć marka słynie z kontrowersyjnych posunięć marketingowych, wideo z udziałem nieletnich, ściskających beztrosko przebrane w stroje BDSM misie, wzbudziło spore oburzenie, także znanych i lubianych. Polska wokalistka bez ogródek przyznawała, że nowa reklama marki nieszczególnie znalazła jej uznanie. Padły słowa o antychryście!

Edyta Górniak miażdży wycofaną kampanię Balenciagi z dziećmi i strojami BDSM. "Nie mogą już pewnych wątków ukryć, to próbują je znormalizować"

Dom mody Balenciaga słynie z kontrowersyjnych posunięć. A jednak ich najnowsza, wycofana już kampania, w której udział wzięły dzieci, ściskające misie przebrane w stroje BDSM, kojarzące się raczej dosyć jednoznacznie, wzbudziła oburzenie nawet najbardziej zagorzałych fanów marki. W tej kwestii wypowiedziała się już jedna z ambasadorek marki, Kim Kardashian, a także... Edyta Górniak.

Choć Demna Gvasalia, dyrektor kreatywny Balenciagi, wystosował już oficjalne przeprosiny do wszystkich, którzy poczuli się urażeni lub zniesmaczeni świąteczną kampanią, a także dodawał, że marka nie miała świadomości końcowego efektu pracy zewnętrznego podwykonawcy reklamy - mają ubiegać się o 25 milionów odszkodowania od jej dostawcy - niewielu to przekonało.

Także Edyty Górniak, która bez ogródek przyznała, że jej zdaniem kampania ma na celu przyzwyczajenie najmłodszych do szkodliwych bodźców, a także normalizację niepokojących trendów.

Sprytne. Z jednej strony prowokacja - z drugiej, świadome przyzwyczajenie oczu dzieci do treści, kolorów i symboli anarchistycznych. Nie mogą już pewnych wątków ukryć, to chcą znormalizować. Antychryst był zawsze inteligentny...pisała przy zamieszczonym w mediach społecznościowych zdjęciu jednej z głównych projektantek marki, Lotty Volkovej. Na fotografii, która ewidentnie nie przypadła do gustu Edycie Górniak Volkova z zakrwawionymi farbą dłońmi ściska w ramionach dwa plastikowe, równie krwistoczerwone bobasy. Zobaczcie sami poniżej, co ją tak oburzyło!

Edyta Górniak ostro o nowej kampanii Balenciagi. Antychryst był zawsze inteligentny

i

Autor: Instagram/Edyta Górniak

Edyta Górniak mocno zaskoczyła fanów wyznaniem o swojej długowieczności. Wokalistka twierdzi, że jest na Ziemi od 4 tysięcy lat! Więcej szczegółów w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Czy zgadzasz się z Edytą Górniak w kwestii nowej kampanii Balenciagi?
Marek Torzewski mocno o hymnie Edyty Górniak z 2002 roku: Mam do niej żal!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany