Edyta Górniak pożegnała Kamila Durczoka. Wspomina ich relacje i dziękuje za...

2021-11-17 14:13

Kamil Durczok (†53 l.) zmarł 16 listopada. Choć dziennikarz był bohaterem wielu afer i wzbudzał skraje emocje, to wciąż napływają wzruszające wspomnienia o byłej gwieździe TVN oraz ciepłe słowa pożegnania. Wśród nich znalazła się wiadomość od Edyty Górniak. Piosenkarka skierowała do zmarłego słowa, które mogą Was zaskoczyć.

Kamil Durczok odszedł 16 listopada 2021 o godz. 4.23. Jak nieoficjalnie ustalił "Super Express", przyczyną zgonu był obfity krwotok wewnętrzny: - Wątroba i trzustka mu wysiadły. On już pluł krwią. Wiedział, że jest z nim źle. Poddał się. Nie kontynuował leczenia. Wybrał alkohol - powiedziała nam osoba z bliskiego otoczenia dziennikarza. Wstrząsające szczegóły tutaj. 

Wciąż napływają wspomnienia o zmarłym. Mocne pożegnanie zamieścił Krzysztof Skiba. Zdradził, jak Durczok pił wódkę. Była żona dziennikarza podzieliła się nieznanymi dotąd zdjęciami byłego szefa "Faktów". Do tej wiązanki dołączyła Edyta Górniak. Piosenkarka zamieściła krótki wpis, ale zawarła w nim wiele ciepłych słów uznania. Wymieniła, za co ceniła Durczoka, i jaki mężczyzna miał do niej stosunek.

Szanowny Panie Kamilu, bardzo dziękuję za Pana niezmienną przez lata serdeczność wobec mojej osoby. Dziękuję także za to, z jakim opanowaniem, łagodnością w głosie i dystynkcją przekazywał Pan z ekranu nawet najtrudniejsze wiadomości - napisała na Instagramie.

Galeria niżej: Taki był Kamil Durczok. Wspomnienia o dziennikarzu

ZOBACZ: Ratownicy zabrali Gąsowskiego do szpitala. Podano mu maskę tlenową. Niepokojący widok! [zdjęcia]

Edyta Górniak pożegnała Kamila Durczoka
Autor: Instagram Edyta Górniak pożegnała Kamila Durczoka
Wzruszające wspomnienie o Kamilu Durczoku. Przyjaciel dziennikarza szczerze o ich znajomości

ZOBACZ: Druzgocąca wiadomość! Magdalena Cielecka napisała pożegnanie: "Dziś zamykam drzwiczki"

Sonda
Lubiłeś/-aś, gdy "Fakty" TVN prowadził Kamil Durczok?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE