Mamy zdjęcia!

Edyta Herbuś zszokowała przechodniów w upalny dzień. Tylko spójrzcie na jej stopy

2023-07-21 5:00

Warszawa, upalny lipcowy dzień, temperatury sięgają aż 30 stopni Celsjusza. W tak gorące dni wiele kobiet wybiera przewiewne sukienki i lekkie obuwie, aby poczuć się komfortowo. Jednak gwiazda TVP, Edyta Herbuś (42 l.), postanowiła zaskoczyć wszystkich, stawiając na... wężowe kozaczki! Ciekawe, czy nie było jej w nich za gorąco.

Edyta Herbuś w wężowych kozaczkach w upalny dzień. Nowa moda?

Słynna tancerka, a ostatnio także aktorka i prezenterka znana jest ze swojego wdzięku i lekkości, dlatego wężowe kozaczki wydają się nietypowym wyborem. Takie obuwie zazwyczaj kojarzymy raczej z zimowymi miesiącami i chłodnym klimatem. Jednak w przypadku Edyty Herbuś stanowiły one interesujący kontrast dla zwiewnej sukienki. Nie da się ukryć, że dzięki takiemu strojowi udowodniła, że moda i styl to nie tylko ścisłe reguły i nie ma jednej słusznej drogi, a każdy może wybrać to, w czym czuje się najlepiej. Najważniejsze to komfort i pozytywne samopoczucie we własnej skórze.

Patrząc na uśmiechniętą twarz Edyty - nie mamy wątpliwości, że czuła się tego dnia naprawdę dobrze. I o to przecież chodzi. Niewykluczone, że buty były elementem jej scenicznego stroju. W dłoni trzymała bowiem scenariusz nowej sztuki. Inna kwestia, że jeszcze kilka dni temu wypoczywała w Kalifornii, gdzie temperatury są dużo wyższe. Może trudno jej pogodzić się z "chłodem" w kraju?

Edyta Herbuś ma na palcu pierścionek zaręczynowy. Mówi o szczęściu, dzieciach i swoim biznesie
Sonda
Czy podoba ci się Edyta Herbuś?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany