Edyta Jungowska, Na dobre i na złe, TVP

i

Autor: AKPA Edyta Jungowska, "Na dobre i na złe", TVP

Edyta Jungowska nagle zniknęła, wiemy co się z nią dzieje. Będziecie w szoku, jak teraz wygląda! [ZDJĘCIA]

2020-12-28 10:45

Edyta Jungowska podbiła serca milionów fanów serialu "Na dobre i na złe" wcielając się w rolę uroczej siostry Bożenki. 7 lat temu nagle zniknęła z polskiego show-biznesu i prowadzi życie z dala od mediów. Wiemy, co się z nią dzieje i jak teraz wygląda. Wielu będzie w szoku!

Edyta Jungowska największą rozpoznawalność zdobyła dzięki roli w serialu "Na dobre i na złe", w którym grała aż 12 lat. Po raz ostatni zobaczyliśmy ją w 2013 roku w serialu "2XL", potem postanowiła zrobić sobie przerwę w karierze. 3 lata przed tym, jak na dobre zniknęła z mediów założyła "Wydawnictwo Jung-Off-Ska", które zajmuje się wydawaniem audiobooków dla dzieci.

NIE PRZEGAP: Zrozpaczona Iwona Węgrowska przekazała wiadomość o tragedii w jej domu. Nie żyje malutka Maja

Co robi dziś Edyta Jungowska? Będziecie w szoku jak zmieniła się siostra Bożenka z "Na dobre i na złe"

Edyta Jungowska zniknęła z mediów i poświeciła się życiu rodzinnemu i pracy we własnym wydawnictwie. Od wielu lat związana jest z Rafałem Sabarą, scenarzystą i reżyserem. Para doczekała się syna, Wiktora, który ma już 26 lat. Syn gwiazdy "Na dobre i na złe" był reprezentantem Polski w piłce wodnej, jako zawodnik Legii Warszawa (sekcja waterpolo), w 2015 roku zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski. Obecnie Wiktor pomaga rodzicom w pracy nad ich wydawnictwem.

NIE PRZEGAP: Sensacyjne plotki okazały się prawdą! Zygmunt Chajzer ma czworo dzieci, najmłodsze ma 6 lat!

- Chyba kiepska ze mnie matka, żona i kochanka... Nie jest tak kolorowo, jak w serialu o tym tytule z lat 90-tych. Ostatnio z Rafałem, moim partnerem życiowym, anektujemy coraz więcej pomieszczeń w domu na potrzeby firmy - powiedziała kilka lat temu w rozmowie z "Na żywo" Edyta Jungowska.

Dziś prowadzi spokojne życie z dala od kamer i nie da się ukryć, że po latach nie wygląda już tak, jak kiedyś. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć Edyty Jungowskiej, którą znajdziecie niżej.

NIE PRZEGAP: Lista kochanków Magdy Gessler odbierze wam mowę. Nie odpuściła nawet kelnerowi, powalające doniesienia

NIE PRZEGAP: Niewielu wie, że Wiktoria Gąsiewska zrobiła sobie tatuaż w intymnym miejscu! Mamy jego zdjęcie, wielu uważa, że się nim oszpeciła

Na dobre i na złe. Dramatyczny poród Dominiki. Urodzi córkę Marcina, ale szybko stracą dziecko