Edyta Pazura dostała wymarzony PREZENT! "Widziałam go już w moich snach"

2022-01-22 14:54
Edyta Pazura dostała wymarzony PREZENT
Autor: instagram@edyta_pazura

Edyta Pazura (34 l.), żona Cezarego Pazury (60 l.), pochwaliła się swoim wymarzonym prezentem urodzinowym. Aktor sprawił jej podarunek, który będzie niesamowitą pamiątką na wiele lat! Jaki prezent dostała od ukochanego?

Edyta Pazura skończyła 34 lata!

Edyta Pazura to jedna z gwiazd, które regularnie udzielają się na Instagramie. Żona Cezarego Pazury ochoczo pokazuje fanom, co u niej słychać, regularnie publikując najświeższe zdjęcia i nagrania. W ubiegłym roku udało jej się spełnić marzenie, czym pochwaliła się na swoim Instagramie. 

18 stycznia Edyta Pazura obchodziła 34. urodziny. Z tej okazji pokusiła się o małe podsumowanie ostatnich lat. 

"✨ od 15 lat mam jednego mężczyznę przy swoim boku

✨ od 12 lat jestem mamą

✨ od 8 lat pracuje z mężczyzną, z którym jestem już 15 lat 😜

✨ od roku mam własną firmę, która produkuje najwyżej klasy biżuterię dla kobiet i mężczyzn (uszczypnijcie mnie)", napisała pod urodzinowym zdjęciem na Instagramie. Dodała także, że jedyne, czego potrzebuje, to zdrowie. "Resztę załatwię sobie sama lub zapłacę własną kartą kredytową" - podsumowała.

Cezary Pazura postanowił złożyć małżonce życzenia urodzinowe, publikując kilka zdjęć ukochanej na Instagramie. Wygląda jednak na to, że Edycie niespecjalnie spodobały się fotografie, które wykorzystał jej mąż. 

Następnym razem wcześniej przegadamy dobór zdjęć 😂😂😂❤️ - napisała pod jego postem. 

Zobacz: Co za luksus! Tak wygląda dom Cezarego Pazury [Galeria]

Jaki prezent urodzinowy sprawił żonie Cezary Pazura?

Zdecydowanie bardziej niż urodzinowe zdjęcia na Instagramie, Edycie spodobał się prezent od ukochanego. Cezary Pazura postanowił bowiem dać jej coś, o czym marzyła. - Jest dokładnie taki, jak sobie wymarzyłam. Widziałam go już w moich snach… - przyznała szczęśliwa ukochana aktora, prezentując, co dostała od męża. 

- To dziwne i zarazem piękne uczucie, gdy patrzy się na własny portret. W głowie mam słowa, które ktoś kiedyś napisał mi na urodzinowej kartce: 'Życie każdego człowieka jest opowieścią, niepowtarzalną historią, jakiej nikt przedtem nie przeżył i nikt więcej nie przeżyje'. - dodała.

Cezary Pazura sprawił żonie jej portret, którego autorką jest Joanna Sarapata, malarka i była żona Jarosława Jakimowicza. Edyta Pazura jest pod wrażeniem swojego urodzinowego podarunku, a jej zachwyt podzielają także fani. 

"Przepiękny, oryginalny, unikatowy prezent na lata"

"Piękny"

"To jest po prostu boskie" - piszą w komentarzach.

A co Wy sądzicie o obrazie, który dostała żona aktora? Chcielibyście otrzymać podobny portret?

Znajomość Edyty Pazury oraz Cezarego Pazury zaczęła się w pociągu. Przypominamy, jak zmieniali się na przestrzeni ostatnich lat

Sonda
Czy podoba Ci się prezent, który dostała Edyta Pazura od męża?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE