Jak sobie radzi?

Romanowska po raz pierwszy na planie "Nasz nowy dom" zamiast Dowbor. Wiemy, jak ją powitano

2023-05-16 18:46

Jeszcze nie opadły całkiem emocje po informacji o zmianie prowadzącej "Nasz nowy dom", a już Elżbieta Romanowska (39 l.) pojawiła się na zdjęciach do jesiennej edycji. To będzie 21. sezon programu. Nowa gospodyni formatu ma za sobą pierwsze klapsy. Na planie towarzyszył jej architekt Maciej Pertkiewicz oraz ekipa budowlana Przemka Oślaka.

W nowym sezonie programu "Nasz nowy dom" w roli prowadzącej zobaczymy już nie Katarzynę Dowbor, a aktorkę Elżbietę Romanowską. Nowa prowadząca ma przed sobą nie lada wyzwanie. Zdobyć serca bohaterów oraz widzów, którzy uwielbiali dotychczasową gospodynię, nie będzie wcale łatwo. Naturalny, swobodny sposób bycia, dużo życzliwości dla innych i promiennych uśmiech są z pewnością atutami Eli, które pomogą jej zdobyć sympatię widzów. Atutami celebrytki są także duże doświadczenie telewizyjne oraz... budowlane. Aktorka kilkakrotnie przeprowadzała remont własnego mieszkania, bez pomocy specjalistów

Ela Romanowska rozpoczęła zdjęcia do kolejnego sezonu "Nasz nowy dom". Na planie towarzyszą jej Pertkiewicz i Oślak

Elżbieta Romanowska ma za sobą pierwszy dzień na planie programu. 15 maja ruszyły zdjęcia, których efekty będziemy mogli zobaczyć po wakacjach. Nowa prowadząca w pierwszym odcinku współpracować będzie z architektem Maciejem Pertkiewiczem oraz kierownikiem budowy Przemkiem Oślakiem i jego ekipą. Panowie z pewnością postarają się, by gospodyni czuła się w ich towarzystwie jak najlepiej. W końcu początki zawsze są trudne.

W niedawnej wypowiedzi dla mediów, aktorka przyznała, że kłębi się w niej wiele emocji, i tych uważanych za dobre, i tych niepożądanych. Stres przeplata się z ekscytacją, na szczęści obie te emocje maja na nią motywujący wpływ. - Jest we mnie wiele emocji, od ekscytacji po stres czy sobie poradzę. Na szczęście ten stres działa na mnie motywująco. Cieszę się, że jestem częścią wspaniałej ekipy, działającej w tak słusznej sprawie - mówi Ela Romanowska.

W swojej wypowiedzi aktorka podkreśliła też, jak ważne dla niej jest bycie częścią tak wspaniałego dzieła. - „Nasz nowy dom” to program, który realnie zmienia życie ludzi i daje nadzieję tym, którym niejednokrotnie jej zabrakło. Cieszę się, że mogę w tych ważnych momentach towarzyszyć potrzebującym rodzinom. To ich poruszające, często bardzo trudne historie są głównymi bohaterami produkcji - podkreśla nowa prowadząca.

Zobacz w galerii zdjęcia z planu z Elą Romanowską. Nowy sezon programu już jesienią

Katarzyna Dowbor po 10 latach żegna się z programem "Nasz nowy dom"
Sonda
Czy Elżbieta Romanowska pasuje do programu "Nasz nowy dom"?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają