Romanowska, Dowbor

i

Autor: AKPA Romanowska, Dowbor

"Nasz Nowy Dom"

Tak zareagowali na wymianę Dowbor na Romanowską. Aż leje się jad!

2023-05-12 8:05

Polsat ogłosił nową prowadzącą "Nasz Nowy Dom". Zwolnioną Katarzynę Dowbor (64 l.) zastąpi Elżbieta Romanowska (40 l.), popularna aktorka serialowa. Fanom programu ta decyzja się bardzo nie podoba. Swoje zdanie wyrazili w bardzo ostrych komentarzach pod postem, w którym Polsat pochwalił się zatrudnieniem Romanowskiej.

O tym, że to Elżbieta Romanowska ma spore szanse na przejęcie "Naszego Nowego Domu" po Katarzynie Dowbor pisaliśmy jako pierwsi. Aktorka znana z serialu "Ranczo" i "Barwy szczęścia" konkurowała z Barbarą Kurdej-Szatan. Po ujawnieniu tej decyzji przez Polsat, wylał się wielki hejt na Edwarda Miszczaka, który zdecydował o wymianie, czym zaskoczył nie tylko samą Dowbor. Właśnie poznaliśmy kulisy zwolnienia popularnej prezenterki ze stacji. Są naprawdę szokujące. Nic więc dziwnego, że fani programu "Nasz Nowy Dom" wyrazili swój sprzeciw i wielkie niezadowolenie zatrudnieniem Elżbiety Romanowskiej w miejsce Katarzyny Dowbor. Ich komentarze są pełne jadu.

Oto kilka z nich: "Kpina. Nie mam nic do Pani E. Romanowskiej, fajna kobita, ale wymienienie Pani Dowbor na Panią Romanowską, to jakiś żart.", "Nowym dyrektorem jest chyba Niszczak a nie miszczak bo niszczy Polsat jak tvn. Dno!", "Okropne i nieetyczne zachowanie wobec Pani Dowbor. Wstyd..." - napisali internauci pod postem na oficjalnym profilu Polsatu na Instagramie.

Poznaliśmy kulisy wyrzucenia Katarzyny Dowbor z Polsatu. Pojechała, by świętować, a Miszczak zadał jej cios. Ukojenie dają jej konie

Katarzyna Dowbor po 10 latach żegna się z programem "Nasz nowy dom"
Sonda
Czy Elżbieta Romanowska pasuje do programu "Nasz nowy dom"?
Nasi Partnerzy polecają