Elżbieta Dmoch SPOTKAŁA SIĘ z fanami! Wspaniałe, nowe wieści o stanie legendy z Dwa plus jeden

i

Autor: AKPA Elżbieta Dmoch SPOTKAŁA SIĘ z fanami! Wspaniałe, nowe wieści o stanie legendy z "Dwa plus jeden"

Remont w domu gwiazdy

Elżbieta Dmoch doczekała się remontu. Zmiany idą pełną parą! Będzie miała specjalną wannę!

2023-09-13 11:30

W domu Elżbiety Dmoch na Saskiej Kępie trwa gruntowny remont. Zbiórka pieniędzy na ten cel prowadzona jest przez Polską Fundację Muzyczną. Teraz piosenkarka będzie mogła cieszyć się odświeżonymi wnętrzami. Uwagę przykuwa specjalna wanna, którą będzie miała artystka.

Elżbieta Dmoch doczekała się remontu swojego mieszkania na Saskiej Kępie. Na ten cel ruszyła specjalna zbiórka o nazwie "Więc chodź, pomaluj jej świat - remont u Eli Dmoch" Zbiórka dobiega już końca, a piecze nad nią trzyma Polska Fundacja Muzyczna, która od lat opiekuje się piosenkarką. Jej mieszkanie czeka gruntowny remont. Wymienione zostały instalacje hydrauliczne i elektryczne. Wszystkie stare płytki PCV zostały skute i w ich miejsce położono nowe. Kupiono także specjalną wannę, która jest przeznaczona dla osób schorowanych, bowiem aktorka aktualnie porusza się z chodzikiem.

Remont u Elżbiety Dmoch. Będzie miała specjalną wannę

Według informacji przekazanych przez fundację, remont idzie zgodnie z planem. Dzięki wpłatom zdecydowano na rozszerzenie remontu.

- Remont u pani Eli przebiega zgodnie z planem. Zbiórka zbliża się do planowanej kwoty - mamy ogromną nadzieję na zebranie jej w całości. Dzięki Waszym wpłatom mogliśmy podjąć decyzję o rozszerzeniu remontu - terakota pojawi się jednak w całym mieszkaniu. Ponadto wyrównamy i pomalujemy wszystkie ściany i sufity - piszą na swoim Facebooku.

Z zebranych pieniędzy kupiono między innymi specjalną wannę, która jest przeznaczona dla osób z niepełnosprawnością.

- Wasze wpłaty pozwoliły także na zakupienie wyjątkowej wanny, którą widzicie na zdjęciach, a która pozwala na bezpieczne korzystanie z niej osobom starszym lub nie w pełni sprawnym - czytamy w poście.

Zbiórka cały czas trwa. Aktualnie potrzebne są środki na szafy do mieszkania piosenkarki, ponieważ muszą być one zrobione na wymiar.

Zobacz poniższą galerię: Remont mieszkania Elżbiety Dmoch

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc