Emilia Krakowska

i

Autor: AKPA Emilia Krakowska

Emilia Krakowska mieszka w starym, drewnianym domku! Zamiast dachu była strzecha, ma nawet studnię! [ZDJĘCIA]

2021-07-13 14:35

Emilia Krakowska ma na swoim koncie wiele niezapomnianych ról w filmach i serialach. Przez lata mogliśmy oglądać ją także w telenowelach, tj. "Na dobre i na złe" czy "Pierwsza miłość. Teraz 81-letnia aktorka zaprosiła do swojego domu fotoreporterów i pokazała, jak mieszka. Dom jest bardzo stary i drewniany, a kiedy 40 lat temu weszła w jego posiadanie, zamiast dachu była strzecha. Emilia Krakowska nieco go wyremontowała, ale w tym miejscu można poczuć, jakby czas się zatrzymał! Nie znajdziecie tu nowych, luksusowych mebli! Przed domem aktorki jest nawet studnia!

Emilia Krakowska zaprosiła fotoreporterów do swojego uroczego, wiejskiego domku w Kopkach nad Świdrem. Aktorka kupiła go ponad 40-lat temu, kiedy zyskała popularność dzięki roli Jagny w "Chłopach. W rozmowie z AKPĄ przyznała, sfinansowała go za gażę z innej produkcji filmowej.

NIE PRZEGAP: Rola Pawlaka w "Samych Swoich" zniszczyła mu życie! Na bezrobociu i rozwodzie się nie skończyło

- Na pół litra było za dużo, na interes za mało, no więc kupiłam chatkę nad Świdrem. Musiałam skończyć kurs rolniczy, aby móc wejść w jej posiadanie. Mało tego, nie mogłam się przyznać, że jestem magistrem sztuki. Napisałam więc tylko, że skończyłam 6 klas szkoły podstawowej - wspomina Emilia Krakowska ze śmiechem.

Tak mieszka Emilia Krakowska. Gwiazda seriali "Na dobre i na złe" i "Pierwsza miłość" pokazała swoją zieloną oazę spokoju

Kiedy Emilia Krakowska kupowała chatkę, pokrywała ją strzecha. Uwielbiała spędzać w niej czas z rodziną, córkami i przyjaciółmi. Dom gwiazdy serialu "Pierwsza miłość" otoczony jest zielenią, a nieopodal znajduje się rzeka Świder, nad którą spędzali upalne dni.

Emilia Krakowska nieco odnowiła domek, dziś zamiast strzechy pokrywa go dach. Dalej jednak ma swój ludowy klimat. W obejściu aktorka zasadziła dwa drzewa na cześć swoich córek Eleonory i Weroniki. Na posesji stoi również ogromny krzyż upamiętniający wojnę w 1920 roku i Cud nad Wisłą. Każdego roku w sierpniu gromadzi się przy nim lokalna społeczność. Na posesji gwiazdy znajdziemy też pomieszczenia gospodarcze, a nawet studnię! 

Zobaczcie, jak mieszka Emilia Krakowska na zdjęciach niżej i napiszcie w komentarzach, jak wam się podoba!

NIE PRZEGAP: Ledwo co skończyła 14 lat, a już zarabia więcej od Was! Nie uwierzycie na co Viki Gabor trwoni pieniądze!

NIE PRZEGAP: Wydało się, ile waży Joanna Liszowska! Wielu będzie w szoku!

Nasi Partnerzy polecają