Ratajkowski, Wilde

i

Autor: AP Ratajkowski, Wilde

Wojna dwóch piękności

Emily Ratajkowski błaga o wybaczenie! Chodzi o nowy romans?!

2023-03-28 7:44

Skandal na salonach! Dopiero co przyłapano Emily Ratajkowski na gorących pocałunkach z piosenkarzem Harrym Stylesem, a już o wszystkim dowiedziała się Olivia Wilde. Aktorka dopiero niedawno rozstała się ze Stylesem. Jak twierdzi Hollywood Life, obie panie przyjaźnią się, a Emily wie, że dopuściła się zdrady!

Emily Ratajkowski błaga Olivię Wilde o wybaczenie! Chodzi o Harry'ego Stylesa

Emily Ratajkowski po rozstaniu z mężem zmienia kochanków jak rękawiczki. Dopiero co gruchnęła kolejna wiadomość o nowym romansie pięknej modelki polskiego pochodzenia. Tym razem Emily Ratajkowski poderwała Harry'ego Stylesa. Jak pisze Hollywood Life, to oznacza skandal na salonach! Dlaczego? Według źródeł Hollywood Life chodzi o Olivię Wilde, byłą partnerkę piosenkarza. Rozstała się ona z Harrym Stylesem dopiero niedawno. Jak twierdzi Hollywood Life, obie panie przyjaźnią się, a Emily wie, że dopuściła się zdrady, tak szybko wskakując w objęcia piosenkarza. Według dziennikarzy modelka "błaga Olivię o wybaczenie"...

Emily Ratajkowski całowała się z Harrym Stylesem

Polską piękność przyłapano w Tokio na namiętnych pocałunkach z Harrym Stylesem. Gwiazdor od paru miesięcy koncertuje w Azji, między innymi w Japonii. Jak się okazuje, przyleciała tam do niego w odwiedziny właśnie Emily Ratajkowski. Para ewidentnie przypadła sobie do gustu i została przyłapana na namiętnych pocałunkach w Tokio. Wszystko się nagrało! Czy to tylko krótki romans, a może początek dłuższego związku?

Emily Ratajkowski. Kim jest modelka polskiego pochodzenia?

Emily Ratajkowski to jedna z najsławniejszych modelek świata. Zyskała rozgłos, rozbierając się na planie teledysku do piosenki Robina Thicke'a "Blurred Lines", reklamuje też własne kostiumy kąpielowe. Gwiazda nie kryje swoich polskich korzeni, niedawno postanowiła reklamować buty i torebki polskiej firmy CCC. Modelka rozwodzi się po czterech latach od ślubu z Sebastianem Bear-McClardem i dużo plotkowano o tym, że powodem były liczne zdrady producenta. Potem Emily Ratajkowski łączono z Bradem Pittem (59 l.), Petem Davidsonem (29 l.) czy DJ Orazio Rispo (35 l.).

Sonda
Co ich łączy?

QUIZ. Ssak, ptak czy gad? Co to za zwierzę? Bądź jak tarzan i zdobądź komplet!

Pytanie 1 z 10
Czym jest turkuć podjadek?
Filip Gurłacz jako Harry Styles w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zaśpiewał megahit [WIDEO]
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają