Laura Bączkiewicz zdradziła, jak pogodziła szkołę z karierą przed Eurowizją Junior

2022-12-06 14:39

Już 11 grudnia Laura Bączkiewicz (11 l.) zawalczy o wygraną w konkursie Eurowizji Junior 2022. Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w Warszawie, młoda artystka zdradziła, jak będzie wyglądał jej występ oraz jak przygotowuje się do niego pod względem wokalnym. "Miałam 3 razy w tygodniu zajęcia z dodatkowego angielskiego" - czytamy.

Laura Bączkiewicz

i

Autor: Instagram @laura.baczkiewicz

Tegoroczny konkurs Eurowizji Junior zbliża się wielkimi krokami. Reprezentanci 16 krajów, które wezmą udział w wydarzeniu, od kilku tygodni przygotowują się do występów, by zaśpiewać jak najlepiej i przekonać do siebie jak najwięcej widzów. O tym, kto będzie triumfował, przekonamy się już 11 grudnia. Tymczasem Laura Bączkiewicz zdradza, jak zmieniło się jej życie, kiedy wygrała specjalną edycję "Szansy na sukces", zapewniając sobie możliwość udziału w Eurowizji.

Eurowizja Junior 2022. Laura Bączkiewicz zdradziła szczegóły swojego występu!

Laura Bączkiewicz zyskała popularność, kiedy rok temu pojawiła się na castingach do piątej edycji "The Voice Kids". Choć nie wygrała show, nie poddała się i dalej walczyła o spełnianie marzeń. Jedno spełni się już za kilka dni - młoda piosenkarka wystąpi na scenie w Armenii, gdzie będzie próbowała oczarować słuchaczy z całej Europy. W jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała nieco o stroju, jaki zamierza przyodziać.

- Mój strój to też jest tajemnica, ale mi się bardzo podoba. Jest bardzo fajny. Ja dawałam swoje pomysły, a jeśli to się pokrywało z pomysłami stylistki, to wszystko połączyło się w jedność i to mi się bardzo podoba - zapewnia w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

Fani Laury zapewne zastanawiają się, jak artystka pogodziła przygotowania do występu ze szkolnymi obowiązkami. Okazuje się, że nie miała z tym najmniejszych problemów.

- Miałam 3 razy w tygodniu zajęcia z dodatkowego angielskiego, codziennie zajęcia ze śpiewu i dużo prób scenicznych, ruchowych. Myślę, że to nie pójdzie na marne. Z nauką w szkole godziłam to bardzo dobrze. Starałam się chodzić do szkoły jak najbardziej regularnie i nadrabiać wszystko z tych dni, kiedy mnie nie było w szkole. Mam dobre oceny i myślę, że idzie mi dobrze.

W tej samej rozmowie młoda gwiazda dodała, że jest bardzo podekscytowana całym wydarzeniem i podchodzi do niego bez zbędnych obaw. Warto dodać, że Laura Bączkiewicz już jest w Erywaniu, gdzie trwają próby wokalne i sceniczne.

Sonda
Czy uważasz, że Laura Bączkiewicz ma szanse wygrać Eurowizję Junior 2022?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki