Eurowizja Junior 2022 online - gdzie oglądać? To już tuż, tuż! Transmisję możecie obejrzeć z dowolnego miejsca na świecie

i

Autor: Facebook/Eurowizja.org

To już niedługo!

Eurowizja Junior 2022 online - gdzie oglądać? To już tuż, tuż! Transmisję możecie obejrzeć z dowolnego miejsca na świecie

2022-11-28 21:00

Już w niedzielę, 11 grudnia, o godz. 16:00 rozpocznie się transmisja Eurowizji Junior 2022. Jeśli już teraz chcecie zaplanować, gdzie zbierzecie się z przyjaciółmi, by wspólnie dopingować ulubionych, najmłodszych wykonawców, mamy coś specjalnie dla Was! Tłumaczymy, gdzie i jak oglądać transmisję z Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Eurowizja Junior 2022 - gdzie można oglądać online?

Już nie możecie się doczekać? W niedzielę, 11 grudnia, o godz. 16:00 rozpocznie się Eurowizja Junior 2022! Młodzi reprezentanci 16 krajów, które biorą udział w konkursie, zaśpiewają najpiękniejsze utwory. Z pewnością nie zabraknie emocji! Chcecie z wyprzedzeniem zaplanować wspólny seans tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci? Wyjaśniamy, gdzie oglądać Eurowizję Junior 2022, także online.

Eurowizja Junior 2022 - gdzie i o której transmisja w TV? Data, godzina

Chcecie na własne uszy przekonać się o talencie wokalnym polskiej kandydatki na Eurowizję Junior 2022? Aby móc obejrzeć występ Laury Bączkiewicz i innych zawodników, wystarczy, abyście dowiedzieli się, gdzie i jak dostępna będzie transmisja telewizyjna z Eurowizji Junior 2022

Rozpocznie się 11 grudnia o godz. 16:00, a oglądać będzie można ją na antenie stacji telewizyjnych TVP1, TVP Polonia i TVP ABC. Widowisko potrwa około 2 godzin!

Eurowizja Junior 2022: transmisja online. Gdzie oglądać?

Jeśli z kolei wolelibyście oglądać Eurowizję Junior 2022 online, będzie również i taka możliwość. Transmisję z Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2022 udostępni TVP za pośrednictwem swojej platformy streamingowej TVP VOD.

Transmisję online z Eurowizji Junior 2022 obejrzycie także na oficjalnym kanale Junior Eurovision Song Contest na YouTube. Uwaga! Tutaj nie znajdziecie jednak tłumaczenia programu na polski. 

Jak wyglądały próby do Eurowizji Junior 2021? Nie brakowało emocji! Zobaczcie, jak do występu trenowała Sara Egwu-James, w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Eurowizja Junior 2022. Czy będziesz oglądać?
Eurowizja Junior 2022 - najwięksi faworyci 20. edycji konkursu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany