Roksana Węgiel z chłopakiem

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel z chłopakiem

Słodko razem wyglądają

Roksana Węgiel z chłopakiem. Pokazała urocze zdjęcie

2022-11-28 13:44

Roksana Węgiel (17 l.), choć jest jedną z czołowych nastoletnich gwiazd w Polsce, raczej unika nadmiernego dzielenia się prywatnością w sieci. Tym razem jednak zrobiła wyjątek. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie Roxie Węgiel z chłopakiem. Zobaczcie, jak uroczo razem wyglądają!

Roksana Węgiel na dobre rozgościła się w polskim show-biznesie, a zwycięstwo na Eurowizji Junior 2018 zapewniło jej status jednej z pierwszoligowych gwiazd. Nastoletnia wokalistka w 2019 roku wydała album zatytułowany "Roksana Węgiel", który pokrył się platyną, a jej single biją rekordy popularności. 

Po Eurowizji Junior z udziałem młodej artystki media żyły związkiem Roxie Węgiel i Daniela Yastremskiego z Białorusi. Związek ten nie przetrwał jednak próby czasu - powodem miała być odległość, która dzieliła nastolatków. 

W lipcu br. media obiegła wiadomość, że serce Roksany Węgiel jest ponownie zajęte. Artystka zdecydowała się jednak zachować dla siebie szczegóły dotyczące nowego związku. O chłopaku Roxie Węgiel wiadomo niewiele - w rozmowie z Jastrząb Post podkreślała, że "zostawia to dla siebie i dla niego".

Teraz jednak w sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Roksana zorganizowała na Instagramie serię pytań i odpowiedzi. Jedno z nich, najwyraźniej zadane przez jej ukochanego, brzmiało: "Kochasz mnie?". Artystka odpisała: "Najmocniej!"

Roxie Węgiel pokazała również zdjęcie z chłopakiem. Nie widać na nim twarzy jej wybranka ani zbyt wielu szczegółów - fotografia przedstawia przytulających się zakochanych. Najwyraźniej Roksana nie chce, by jej kolejny związek był medialny, jednak być może z czasem wokalistka zdecyduje się na ujawnienie twarzy lub imienia ukochanego. 

Roksana Węgiel ma chłopaka

i

Autor: instagram/@roxie_wegiel Roksana Węgiel ma chłopaka
Sonda
Słuchasz Roksany Węgiel?
Nasi Partnerzy polecają