Eurowizja Junior 2023. Maja Krzyżewska reprezentantką Polski. Na jaw wyszedł jej prawdziwy wiek!

2023-09-25 9:44

Maja Krzyżewska będzie reprezentować Polską na konkursie Eurowizja Junior 2023 w Nicei. Młodziutka dziewczyna zaśpiewa kawałek "I just need a friend". Wokalistka została wyłoniona spośród finalistów programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2023". Ile lat ma Maja Krzyżewska? Pojawiają się różne informacje na ten temat.Na jaw wyszedł prawdziwy wiek piosenkarki, która będzie reprezentować Polskę na konkursie Eurowizja Junior 2023. Kim jest Maja Krzyżewska?

Kim jest Maja Krzyżewska? Wokalistka wystąpi w konkursie Eurowizja Junior 2023. W szkole miała czerwony pasek

Maja Krzyżewska wystąpi na konkursie Eurowizja Junior 2023. Artystka podczas finału eliminacji w programie "Szansa na sukces" zmierzyła się z czterema rywalami. W rozmowie z Pomponikiem młoda gwiazda nie kryła się ze swoją wielką radością. - Jestem podekscytowana - mówiła na gorąco po finale eliminacji do konkursu Eurowizja Junior 2023. - Przysięgam, że czułam tylko i wyłącznie radość, bo tutaj są super osoby - dodała Maja Krzyżewska, która podczas rywalizacji mogła liczyć na potężne wsparcie rodziny. - Dzisiaj wspierała mnie mama i ciocia oraz mój pan od śpiewu i trenerka wokalna - zdradziła wokalistka, która pochwaliła się także swoimi osiągnięciami w dziedzinie edukacji. - W szkole radzę sobie bardzo dobrze, miałam czerwony pasek teraz i w zeszłym roku - powiedziała dziennikarzowi. Maja Krzyżewska na już spore doświadczenie na scenie i w telewizji. Reprezentantka Polski w konkursie Eurowizja Junior 2023 brała udział w brała udział w 6. edycji programu The Voice Kids, a jej trenerką była Cleo.

Ile lat ma Maja Krzyżewska? Na jaw wyszedł prawdziwy wiek uczestniczki konkursu Eurowizja Junior 2023

Maja Krzyżewska śpiewu uczy się od 4. roku życia. Ma talent nie tylko wokalny, lecz także sportowy. W wolnych chwilach reprezentantka Polski w konkursie Eurowizja Junior 2023 uwielbia ćwiczyć na szarfie akrobatycznej. Ile lat ma Maja Krzyżewska? W sieci na ten temat krążyły różne informacje. Niektórzy podają, że dziewczynka ma 12 lat, a inni że 13.  Wątpliwości rozwiała chyba informacja, która pojawiła się na stronie Eurowizja.org. Wyszło na jaw, że Maja Krzyżewska ma 12 lat. Wiemy także, że reprezentantka Polski na konkursie Eurowizja Junior 2023 chodzi do 6. klasy szkoły podstawowej w Jeleniewie. 

Nie przegap: Eurowizja Junior 2022: wiemy, kto został zwycięzcą 20. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci!

Eurowizja 2023 - główni faworyci do wygrania konkursu