Ewa Chodakowska

i

Autor: WBF

Na co najwięcej wydaje?

Ewa Chodakowska wprost o swoich zarobkach. Aż nam kapcie spadły! Zaskakujące słowa

2023-03-21 14:57

Ewa Chodakowska (41 l.) udzieliła szczerego wywiadu, podczas którego powiedziała wprost, że stara się nie wydawać pieniędzy na "zbędne rzeczy". Zdradziła za to, jak wyglądają jej zarobki! Chodakowska przyznaje bez ogródek, że są dwie rzeczy, na których nie oszczędza. Sportsmenka mogła niejedną osobę zaskoczyć.

Ewa Chodakowska to prawdziwa gwiazda nie tylko polskiego show biznesu, ale i świata sportowego. Codziennie motywuje setki, jeśli nie tysiące kobiet, do zdrowszego stylu życia. Jej treningi okazały się strzałem w dziesiątkę, choć nie tylko z tego słynie Chodakowska. Teraz jedna z najbogatszych i najbardziej wpływowych Polek postanowiła opowiedzieć co nieco o... swoich zarobkach. Trudno się dziwić, bo oprócz prowadzenia swojej działalności Chodakowska może też liczyć na współprace z różnymi firmami. To wszystko, w połączeniu z jej biznesem, który stał się stylem życia (a może raczej odwrotnie), wpływa na jej sytuację finansową. Co na temat pieniędzy i tego, jak wyglądają jej zarobki, ma do powodzenia sama Ewa Chodakowska? To może wielu zaskoczyć.

Ewa Chodakowska wprost o swoich zarobkach. Aż nam kapcie spadły! Zaskakujące słowa

Ewa Chodakowska w rozmowie z Plotkiem powiedziała wprost, że jej pieniądze są"uczciwie zarobione" i jest to "jasna sprawa". Później wypowiedziała się na temat tego, jak wyglądają jej zarobki. Wychodzi na to, że gwiazda nie narzeka.

- Mam kasę, zarabiam dużo pieniędzy. Natomiast ta kasa zawsze była jakimś skutkiem ubocznym tego, co robię. Gdybym miała pracować dla pieniędzy, to pewnie mogłabym teraz z mężem wyjechać gdzieś na drugi świata i żyć w sielance po ostatni dzień naszego życia - powiedziała Ewa Chodakowska, zastrzegając, że duży przypływ gotówki nie sprawił, że do głowy uderzyła jej woda sodowa.- Staram się mieć rozsądną, fajną relację z pieniędzmi. Nigdy się chyba przez to nie odkleiłam, a przynajmniej mam taką nadzieję, ale to pewnie osoby z zewnątrz mogłyby to przeanalizować. Stać mnie praktycznie na wszystkie rzeczy, na które mam ochotę. Nie oznacza to jednak, że tym wszystkim się obwieszam, kupuję, ścigam - dodała w rozmowie z Plotkiem.

Jakie są dwie rzeczy, na które Chodakowskiej nigdy nie szkoda pieniędzy? To... jedzenie oraz podróże. Gwiazda mówi, że potrafi sporo zapłacić za rachunek w restauracji, a podróże dają jej satysfakcję. - Nie mam jednak potrzeby epatowania tym bogactwem. Oczywiście, są samochody, są ubrania markowe, ale myślę, że bez przesady - powiedziała wprost.

Sonda
Ćwiczysz razem z Ewą Chodakowską?
Babcia Barona zamieszkała w Skolimowie: Lekarze nie dawali mi szans na przeżycie
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany