Ewa Chodakowska znów w ogniu krytyki "Zamiast dziecka kupiłaś sobie psa?"

2021-04-07 16:12
Ewa Chodakowska znów w ogniu krytyki Zamiast dziecka kupiłaś sobie psa?
Autor: Instagram Ewa Chodakowska znów w ogniu krytyki "Zamiast dziecka kupiłaś sobie psa?"

Ewa Chodakowska (39 l.) znowu w ogniu krytyki. Trenerka została zaatakowana przez internautki i wywiązała się niezła awantura. Zobacz o co poszło tym razem!

Chodakowska ma miliony zwolenniczek. Jej treningi i zalecenia żywieniowe stosują kobiety w całej Polsce. Trenerka chętnie też dzieli się informacjami ze swojego życia. W związku z tym musi się liczyć, że poddawana jest surowej ocenie obserwujących ją ludzi. Jak wiadomo nie można dogodzić wszystkim. W związku z tym Ewa nie raz już tłumaczyła się z wielu spraw i zdjęć. Jednak tym razem gwiazda bardzo się zdenerwowała i wrzuciła do sieci mocne słowa. A wszystko zaczęło się od wrzucenia zdjęcia z pieskiem...

ZOBACZ: Ewa Chodakowska wozi się W LUKSUSIE! To auto kosztuje ponad MILION - ZDJĘCIA

- W odpowiedzi na zbulwersowane wiadomości o treści: "Zamiast dziecka kupiłaś sobie psa? Kiedyś pożałujesz". Swoje słowa kieruję przede wszystkim do kobiet, bo mężczyźni nie upominają mnie w tej kwestii... ciekawe dlaczego. Kochane kobiety, nie próbuje zastąpić dziecka psem. Po prostu nie mam dzieci. Po prostu mam psa. Jedno nie ma nic wspólnego z drugim. Mam prawo nie mieć dzieci. I mam prawo - no i tu skandal - być i czuć się przy tym kobietą spełnioną. Podziwiam i chylę czoła przed każdą matką, co nie znaczy, że jest to jedyna droga - napisała Chodakowska na Instagramie.

Ewa dosyć jasno postawiła sprawę i prosi, żeby uszanować jej prawo do nieposiadania dzieci.

- Pozwólmy kobietom o sobie decydować. Nie wybierajmy za nie, nie oczekujmy, żeby żyły tak, jakbyśmy tego chciały. Kobieta ma prawo nie mieć dzieci. I to nie znaczy, że jest niekompletna, bezwartościowa czy niewystarczająco kobieca. Dobrowolna bezdzietność to też wybór i prawo każdej kobiety. I tu postawię kropkę - dodała.

To nie pierwszy raz, kiedy Chodakowska musi sie tłumaczyć dlaczego do tej pory nie została matką. Jednak zawsze zostawiała furtkę i mówiła, że może kiedyś się na to zdecyduje. Ostatni wpis nie pozostawia chyba złudzeń, że trenerka i jej mąż Lefteris Kavoukis, z kórym od siedmiu lat tworzą udane małżeństwo, nie zdecydują się na zostanie rodzicami. Tym bardziej, że Ewa nie ma zbyt dużo czasu na decyzję. W przyszłym roku będzie ochodzić 40. urodziny i chociaż kobietom nie wypomina się wieku, to w kwestii macierzyństwa jest on istotny.

Oglądaj: Odważne IGRASZKI SEKSOWNEJ Chodakowskiej z przystojniakiem. Poszli na całość [FOTO]

Ewa Chodakowska w ogniu krytyki
Autor: Instagram Ewa Chodakowska w ogniu krytyki
Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Chodakowska vs Lewandowska. Konflikt czy współpraca?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE