Ewa Drzyzga zdemaskowana. Koleżanki z branży wygadały, jaka jest naprawdę. "Coś dzikiego"

2022-01-28 18:45
Ewa Drzyzga
Autor: Akpa

Ewa Drzyzga (54 l.) jest jedną z ulubionych dziennikarek Polek i Polaków. Wraz z Agnieszką Woźniak-Starak (43 l.) prowadzi poranny program „Dzień Dobry TVN”, który cieszy się dużą oglądalnością. Koleżanki z pracy zdradziły co nieco o zachowaniu Ewy poza kamerami. Ponoć ma wiele twarzy.

Ewa Drzyzga rozpoczęła działalność medialną w 1990 r., odbywając trzymiesięczny staż w Polskim Radiu w Krakowie. Następnie przeszła do RMF FM, gdzie zadebiutowała na antenie przygotowując i prowadząc poranne serwisy informacyjne oraz różne inne pasma programowe, m.in. „Radio Muzyka Fakty”. Równolegle współpracowała z TVP. W lutym 1999 została dyrektorem informacji RMF FM. W latach 2000–2016 stała się gospodynią „Rozmów w toku” emitowanych w telewizji TVN. Od 2 lat współprowadzi program śniadaniowy „Dzień Dobry TVN”.

Zobacz: Nie uwierzycie! W takim stanie Ewa Drzyzga prowadziła "Dzień dobry TVN"!

Jaka jest naprawdę Ewa Drzyzga?

Dziennikarka Ewa Drzyzga słynie z idealnego przygotowania do każdej rozmowy przed kamerą. Widzowie TVN pokochali ją za jej otwartość i obiektywność, czyli główne cechy, którymi kieruje się w pracy. Czy taka, jak na wizji jest również poza nią? Na te pytanie odpowiedziały jej koleżanki z branży.

Ludzie zakładają, że ona trzyma innych na dystans, tymczasem Ewa ma fantastyczne poczucie humoru, a poza tym coś dzikiego i nieokiełznanego, czego na wizji nie widać. Jest w niej więcej szaleństwa niż nam się wydaje (…) Ewy nie da się nie lubić, bo to ciepły i dobry człowiek. Nigdy nie gwiazdorzy i nie zadziera nosa, jest fajną, życzliwą osobą. Cieszę się, że dzięki pracy w "Dzień dobry TVN" ludzie mogą zobaczyć jej inne, mniej poważne oblicze” – powiedziała Małgorzata Ohme w rozmowie z Faktem.

To same pytanie dostała Anna Kalczyńska, która w równie pozytywny sposób opisała koleżankę dziennikarkę.

„Ewa jest pełna empatii, spokoju i opanowania, to bardzo fajna koleżanka, normalna i ciepła osoba - wyznała reporterowi dziennikarka (…) Zawsze mówi ludziom to, co myśli i nie będzie milczeć, kiedy coś ją drażni czy irytuje” – wyznała Anna Kalczyńska.

Zobacz niżej galerię: Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga po pierwszym nagraniu "DD TVN"

Sonda
Czy Ewa Drzyzga wygląda na 54 lata?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE