Ewa Gawryluk była ofiarą przemocy

i

Autor: AKPA/Gałązka

To straszne!

Ewa Gawryluk była ofiarą przemocy. Wstrząsające wyznanie

2023-02-06 14:00

Ewa Gawryluk (56 l.) to aktorka znana przede wszystkim z roli Ewy Nowak-Hoffman w serialu "Na Wspólnej", w którym gra od 20 lat. W ostatnim odcinku "Kulis Sławy" Gawryluk wyznała, że jej dzieciństwo nie było najłatwiejsze. Rówieśnicy znęcali się nad nią, a w domu nigdy nie usłyszała słów "kocham cię".

Ewa Gawryluk to aktorka, której największą rozpoznawalność przyniosła rola Ewy Nowak-Hoffer w serialu "Na Wspólnej". Gwiazda wciela się w tę postać już od 20 lat i trudno wyobrazić sobie, że mogłoby jej zabraknąć. Poza tym Gawryluk grała w innych popularnych produkcjach, na przykład "Matkach, żonach i kochankach" czy "Klanie".

Ewa Gawryluk o trudnym dzieciństwie. Rówieśnicy znęcali się nad nią

Gawryluk nie miała łatwego wejścia w dorosłość. Jak wyznała w ostatnim odcinku "Kulis Sławy", poza sceną jest nieśmiała, a kiedy gra, może być "inna" i "schować się za rolą". Gwiazda miała trudne dzieciństwo.

- Najczęściej jest tak, że różne deficyty wynosimy z domu. To poczucie niskiej wartości wynika z braku opieki rodziców. W domu słowa "kocham cię" nie usłyszałam nigdy - wyznała.

Jakby tego było mało, nad młodą Gawryluk znęcali się jej rówieśnicy. Wszystko przez tak błahe powody, jak leworęczność i nieuczęszczanie na lekcje religii.

- Byłam leworęczna, co nie było dobrze widziane. Przestałam chodzić na religię, co też mnie wykluczyło. […] Wtedy nie nazywało się tego "znęcaniem". Inne dzieci mnie biły, była przemoc - wspomina.

Dzisiaj gwiazda angażuje się w różnego rodzaju kampanie społeczne, na przykład projekt "Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie" promujący samoakceptację czy "Sekrety życia" zachęcający kobiety do badań profilaktycznych.

Zobacz naszą galerię: Gwiazdy świętują 20-lecie "Na Wspólnej"

Sonda
Czy uważasz, że Ewa Gawryluk wygląda na swój wiek?
Nasi Partnerzy polecają