Na Wspólnej, odc. 3445: Ewa (Ewa Gawryluk)

i

Autor: Player Na Wspólnej, odc. 3445: Ewa (Ewa Gawryluk)

Aktorka wrzuciła do sieci zdjęcie

Ewa Gawryluk zasypana zdjęciami członków! Pokazała jednego publicznie. Ostra reakcja!

2023-01-16 14:45

Ewa Gawryluk (55 l.) to znana i lubiana aktorka, której popularność przyniósł przede wszystkim serial "Na Wspólnej". Niedawno media spekulowały na temat tego, czy Gawryluk znalazła nowego partnera, a teraz aktorka postanowiła ujawnić, jak obrzydliwe dostaje czasem wiadomości. Pokazała męskiego członka! Wrzuciła do sieci zdjęcie. Aż mamy ciarki na plecach.

Ewa Gawryluk niedawno obchodziła swoje 55. urodziny. Znana i lubiana aktorka, której popularność przyniósł przede wszystkim serial "Na Wspólnej", jakiś czas temu, po 22 latach małżeństwa, rozwiodła się z mężem Waldemarem Błaszczykiem. Media spekulowały ostatnio, że być może w życiu aktorki pojawił się ktoś nowy, ale Gawryluk nie skomentowała tych doniesień. Teraz jej najnowszy wpis udowadnia, że nie narzeka na brak zainteresowania ze strony mężczyzn, choć raczej nie o to jej chodziło. Dostała wulgarną propozycję, aż ciarki przechodzą po plecach, gdy czyta się to, co ta osoba do niej wypisywała. Ewa Gawryluk postanowiła nawet pokazać zdjęcie męskiego członka, które otrzymała w wiadomości prywatnej. Jasno skomentowała, jak traktuje takie wynurzenia.

Ewa Gawryluk zasypana zdjęciami członków! Pokazała jednego publicznie. Ostra reakcja!

Ewa Gawryluk nie miała litości wobec natarczywego obserwatora. Dostała wiadomość, na myśl o której niektórych weźmie na wymioty. Z uwagi na dobro naszych Czytelników, nie zacytujemy jej w całości. Postaraliśmy się o stosowną cenzurę.

"Umiem robić to dobrze... P*** też bym pani ***... Mam sporego p***, ma 23 cm... Jak widzę pani zdjęcia, to mi się *** bardzo... Pani zawsze super wygląda. Może kiedyś jakieś spotkanie? Jestem dyskretny", napisał do Gawryluk tajemniczy mężczyzna.

Aktorka postanowiła opublikować zdjęcie męskiego członka, które od niego dostała! Wszystko skomentowała w dosadny sposób.

"Bardzo proszę o nieprzysyłanie zdjęć p***, nie mieszczą już się w wiadomościach prywatnych. Następne będę umieszczać z nickiem nadawcy. Myślę, że żona, córka albo kochanka delikwenta z przyjemnością przeczytają", napisała Ewa Gawryluk.

Co o tym myślicie? Zdjęcie opublikowane przez Gawryluk pokazujemy poniżej.

Zobacz również archiwalną galerię zdjęć: Będzie rozwód! Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk rozstali się po 22 latach! 

Ewa Gawryluk zasypana zdjęciami członków! Pokazała jednego publicznie. Ostra odpowiedź

i

Autor: Instagram; Ewa Gawryluk Ewa Gawryluk zasypana zdjęciami członków! Pokazała jednego publicznie. Ostra odpowiedź
Sonda
Czy uważasz, że Ewa Gawryluk wygląda na swój wiek?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają