Ewa Kasprzyk zmieniła zdanie w sprawie ślubu

i

Autor: instagram/@ewa.kasprzyk Ewa Kasprzyk zmieniła zdanie w sprawie ślubu

Jesteście zaskoczeni?

Ewa Kasprzyk zmieniła zdanie w sprawie ślubu. Nie chciała poważnego związku, a teraz to

2022-08-11 11:37

Ewa Kasprzyk (65 l.) przygotowywała się już do ślubu, jednak jakiś czas temu nagle ogłosiła, że woli zostać wieczną narzeczoną. Teraz jednak aktorka zmieniła zdanie - w ostatnim wywiadzie ponownie wyznała, że chce poślubić młodszego o 8 lat Michała Kozerskiego! Gdzie i kiedy odbędzie się ślub Ewy Kasprzyk?

Ewa Kasprzyk to utalentowana aktorka filmowa oraz teatralna, która przed laty zyskała miano seksbomby. 65-letnia gwiazda wciąż zachwyca urodą i chętnie pokazuje się bez makijażu. W ostatnim czasie ma także wiele powodów do radości - choć nie szukała partnera za wszelką cenę, wygląda na to, że trafiła na "tego jedynego", młodszego o 8 lat Michała Kozerskiego

Ewa Kasprzyk: małżeństwo, rozwód

Przed poznaniem obecnego partnera Ewa Kasprzyk deklarowała, że zamierza poświęcić się pracy oraz zainteresowaniom, stawiając siebie na pierwszym miejscu (i nie zapominając o ukochanej córce, Małgorzacie). Jej trwające 36 lat małżeństwo przeszło do historii w 2019 roku, choć od dłuższego czasu było zaledwie formalnością. Gwiazda nie planowała szukać miłości, ta jednak znalazła ją sama...

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski jednak zostaną małżeństwem!

Obecnym partnerem Ewy Kasprzyk jest Michał Kozerski, broker morski. Para chętnie spędza razem czas m.in. w RPA, gdzie zlokalizowany jest dom mężczyzny. Kasprzyk i Kozerski chętnie razem wyjeżdżają, a jakiś czas temu przyznali, że planują już ślub! Co więcej, aktorka zapowiadała aż trzy wesela: w Polsce, Afryce oraz Tajlandii.

Całkiem niedawno gwiazda zmieniła zdanie - podczas wywiadu, którego udzieliła "Twojemu Imperium", zarzekała się, że zamierza być "wieczną narzeczoną", boi się bowiem, że po ślubie jej związek nie będzie już tak szczęśliwy. Najwyraźniej jednak w relacji Kasprzyk i Kozerskiego doszło do kolejnego przełomu, bowiem w "Dzień dobry TVN" aktorka zakomunikowała, że... planuje ślub! Ewa Kasprzyk wspominała swoje zaręczyny, do których doszło w Grecji. Jak opowiadała, Kozerski chciał wręczyć jej pierścionek na Akropolu, jednak... nie sprawdzili godzin otwarcia. Gdy dotarli na miejsce, było już za późno, więc ukochany poprosił Ewę Kasprzyk o rękę pod Akropolem.

Ślub Ewy Kasprzyk i Michała Kozerskiego: gdzie i kiedy?

Aktorka opowiedziała także o ich ślubnych zamiarach. Jej pierwotny plan prawdopodobnie uległ zmianie, bowiem tym razem nie wspomniała o trzech weselach. Ewa Kasprzyk zdradziła, gdzie weźmie ślub z Kozerskim! Jak mówiła, prawdopodobnie pobiorą się w Republice Południowej Afryki lub Mozambiku. Na kiedy planowana jest ceremonia?

Czekamy na otwarcie granic i na potwierdzenie tego, że będzie to możliwe - wyjawiła ukochana Kozerskiego.

Tak kocha Ewa Kasprzyk! 63-latka promieniała na randce

Czekacie na ślub Ewy Kasprzyk?

Sonda
Lubisz Ewę Kasprzyk jako aktorkę?
Nasi Partnerzy polecają