"Od 16 dni zdycham"

Ewa Szykulska poważnie chora. Znajomi martwią się o gwiazdę: Straciła radość życia

2023-01-17 5:28

Ewa Szykulska (74 l.) ma ostatnio trudny okres. Nie tylko zmaga się z poważną grypą, lecz także z samotnością. Po śmierci ukochanego męża trudno jej odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Nie traci jednak nadziei, że jeszcze wszystko się ułoży.

Kiedy kariera Ewy Szykulskiej na nowo nabrała tempa, spotkała ją tragedia w życiu osobistym. W święta Bożego Narodzenia 2021 r. zmarł jej ukochany mąż Zbigniew Pernej, z którym przeżyła ponad 40 lat. Od tamtej pory czuje się bardzo samotna. Znajomi mówią, że straciła radość życia. Na domiar złego poważnie zachorowała.

Ewa Szykulska ciężko choruje

Niestety, jeszcze nie było takiego dnia, żeby w tym roku spotkało mnie coś miłego. Od 16 dni zdycham. Mam dość tej ponad 16-dniowej choroby w samotności – usłyszeliśmy, kiedy ostatnio zadzwoniliśmy do niej. – Najzwyklejsza grypa, na którą byłam we wrześniu szczepiona. Robię wszystko, co mogę, żeby znaleźć czas dla siebie i pomyśleć chociaż przez godzinę dziennie o swojej psychice i stanie zdrowia. O tym, co przede mną i za mną – zdradza Szykulska.

Aktorka twierdzi też, że musi wziąć się w garść i zrobić coś dla siebie. Jest dobrej myśli. Wierzy, że uda się jej przegonić czarne chmury.

Kocham życie pomimo wszystkich traum, które mnie otaczają. To się zdarza każdemu, takie psikusy sprawia los. Jednak byłam otoczona dobrymi ludźmi – dodaje artystka.

Panią Ewę możemy obecnie oglądać w "Leśniczówce" oraz nowej produkcji TVN "Mój agent". 

Tak naprawdę żyją gwiazdy w Skolimowie. Wyjątkowy dokument "Super Expressu"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany