Ewelina Kuden i Bartłomiej Nowosielski

i

Autor: AKPA

Gwiazda "M jak miłość" dumna ze swoich córek

Ewelina Kudeń: Moje dzieci nie znają smaku batonów

2023-03-02 5:35

Ewelina Kudeń (35 l.), którą możemy oglądać jako Weronikę Stępień w serialu „M jak miłość” prywatnie jest żoną aktora Bartłomieja Nowosielskiego (44 l.) oraz mamą dwóch uroczych córek Zosi (10 l.) i Hani (7 l.). Aktorka przyznaje, że jest prawdziwą panią domu, która przywiązuje dużą wagę do zdrowej kuchni. Pozwala dziewczynkom na słodycze, ale nie ze sklepu.

Piękna aktorka cieszy się, że jej córki same sięgają po zdrowe przekąski. - Odżywiamy się bardzo zdrowo. Nawet moja koleżanka się śmiała, że moje dziewczynki nie znają smaku popularnych batonów. Nie ograniczam im słodyczy, ale mają zakodowane, że lepiej zjeść jabłko niż czekoladę czy batona – mówi „Super Expressowi” Ewelina. - Moja żona świetnie gotuje i ja akceptuję wszystko, co ona robi – dodaje Bartek.

Pociechy często pokazują się ze znanymi rodzicami w mediach społecznościowych. Widać, że są bardzo zgraną i kochającą się rodziną. Ciekawostką jest, że Hania Nowosielska gra z Eweliną Kudeń w "M jak miłość" jej serialową córkę o imieniu Pola. Dziewczynka ma na swoim koncie również debiut na wielkim ekranie. Wystąpiła w filmie "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Tu dla odmiany na planie towarzyszył jej tata. Choć cała trójka gra w najpopularniejszej telenoweli TVP2, na planie spotykają się tylko matka z córką. Bartłomiej ma zupełnie inną serialową rodzinę.

Więcej w materiale wideo na se.pl

Ewelina Kudeń i Bartłomiej Nowosielski: Nasze córki nie znają smaku batoników
Sonda
Czy Iza i Marcin "M jak miłość" dostaną jeszcze szansę na wspólne szczęście?
Nasi Partnerzy polecają