Ewelina Lisowska przeszła metamorfozę

i

Autor: Instagram @ ewelinalisowskaofficial Ewelina Lisowska przeszła metamorfozę

Ewelina Lisowska skończyła 30 lat. Jej ciało przeszło spektakularną metamorfozę [Zdjęcia]

2021-08-25 10:11

Ewelina Lisowska świętowała swoje 30. urodziny w otoczeniu bliskich. Pochwaliła się sylwetką, w której czuje się najlepiej. Piosenkarka przeszła ogromną metamorfozę. Jeszcze kilka lat temu dążyła do wagi 45 kg. Artystka zrozumiała, że nie musi gonić za wymarzoną sylwetką za wszelką cenę. Lisowska przestała się odchudzać i teraz wygląda rewelacyjnie! Fani nie mogą się napatrzeć.

Ewelina Lisowska jest utalentowaną wokalistką, która wylansowała sporo przebojów. Z pewnością słyszeliście takie utwory jak: "W stronę słońca" czy "Nieodporny rozum". Piosenkarka stawiała pierwsze kroki w mediach, biorąc udział w talent show typu "Mam Talent!" oraz "X Factor". Jednak to ten drugi program zapewnił jej popularność i awans do półfinału. Dziś nazwisko artystki zna każdy, chociażby z powodu udziału Lisowskiej w reklamach sklepów Media Expert. Ewelina została zaproszona do udziału w "Tańcu z gwiazdami", który wygrała oraz do show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie zajęła trzecie miejsce. Gwiazda udziela się również w dubbingu. Ewelina przeszła ogromną metamorfozę jeśli chodzi o jej wygląd. Przez lata zabiegała o to, aby osiągnąć wagę 45 kg. Jakiś czas temu pokazała na Instagramie, jak zmieniło się jej ciało. Wyznała, że już nie chce się nadmiernie odchudzać:

Strach przed dodatkowymi kilogramami, wręcz paraliżował, a brak treningu wpędzał w poczucie winy. W życiu nie zawsze mamy czas na podporządkowanie wszystkiego pod bycie w formie (...)  Dbanie o siebie jest dobre i fajne, ale nie jeśli to rządzi naszym życiem. Gdzie w tym jest miejsce na beztroskę i szczęście? Choć ciało złapało kilka dodatkowych kilogramów, moja głowa jest jakby lżejsza. Tak wygląda ciało kobiety. Czy wszystkie musimy mieć sześciopak, żeby osiągnąć spełnienie? Ja się bardziej ucieszę z sześciopaku pączków.

Ślub Małgorzaty Opczowskiej w Jastarni

Ewelina świętowała swoje urodziny z bliskimi osobami. Opublikowała kilka zdjęć z imprezy i napisała:

- Mam 30 lat i jestem dokładnie tam, gdzie powinnam być, wśród ludzi i zwierząt, których kocham.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE