Maciej Pela, Agnieszka Kaczorowska

i

Autor: AKPA / Baranowski

Ale się porobiło!

Fanka wściekła się na Kaczorowską. Do akcji wkroczył Pela. "Jakie święta pani obchodzi?"

2022-12-12 18:04

Agnieszka Kaczorowska (30 l.) naraziła się niektórym fanom, mówiąc publicznie, że nie ochrzciła córek. Teraz internauci wytknęli gwieździe, że ma zamiar obchodzić Boże Narodzenie. "Jakie święta pani obchodzi, skoro nie jest pani związana z kościołem?" - dopytują. Tańcząca aktorka odpowiedziała.

Agnieszka Kaczorowska unikała do tej pory mówienia publicznie o sprawach związanych z polityką. Starała się także nie angażować w społeczne spory, dlatego zaskakuje fakt, że w ostatnim wywiadzie zdecydowała się poruszyć kwestię swojej wiary i tego, jak pod tym względem funkcjonuje jej rodzina. Gwiazda "Klanu" przyznała w rozmowie z Plejadą, że nie ochrzciła córek i raczej nie planuje tego zrobić. Jej wpis na ten temat wywołał spore zamieszanie. Oburzeni byli przede wszystkim wierzący fani Agnieszki, którzy zaczęli dopytywać, dlaczego w takim razie będzie obchodzić święta Bożego Narodzenia.

Fanka wściekła się na Kaczorowską. Do akcji wkroczył Pela. "Jakie święta pani obchodzi?"

- Jakie święta pani obchodzi, skoro nie jest pani związana z kościołem? - mogła przeczytać gwiazda pod jednym ze swoich postów.

W związku z tym, że kwestią wiary gwiazdy zainteresowali się inni, sama zainteresowana była zmuszona zabrać głos.

- Trzeba być związanym z kościołem, aby obchodzić święta? A z którym kościołem? - dopytywała.

Widząc przekomarzanki pod postem Kaczorowskiej, do akcji nagle wkroczył jej mąż. Maciej Pela, jak można było się spodziewać, stanął w obronie ukochanej.

- Tradycje takie jak choinka, dodatkowy talerz czy nawet data 24 grudnia mają swoje korzenie w wierzeniach pogańskich. 24 grudnia to dla Słowian Szczodre Gody. Choinka (chyba) jest germańska - wypalił.

Tego typu tłumaczenia nie pomogły. Internauci nadal uważają, że skoro Kaczorowska nie jest osobą praktykującą, nie powinna celebrować grudniowych świąt.

Warto dodać, że Kaczorowska i Pela doczekali się dwóch córek. Emilka przyszła na świat w 2019 roku, a Gabrysia w 2021.

Sonda
Lubisz Agnieszkę Kaczorowską?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany