Wiemy, jakie kobiety najbardziej pociągają Filipa Bobka. Muszą mieć w sobie te trzy rzeczy!

2021-11-29 12:11
Filip Bobek wyznaje, jakie kobiety go pociągają. Muszą mieć te 3 cechy!
Autor: AKPA Filip Bobek wyznaje, jakie kobiety go pociągają. Muszą mieć te 3 cechy!

Filip Bobek na co dzień chroni swoje życie prywatne i raczej nie pokazuje się w towarzystwie kobiet. 41-latek nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Pytany o miłość najczęściej zasłania się natłokiem zobowiązań zawodowych. Teraz "Twoje Imperium" publikuje kwestionariusz osobowy aktora, w którym odpowiedział na kilka prywatnych pytań. Jedno z nich dotyczy typu kobiet, które go pociągają. Poznajcie szczegóły!

Filip Bobek wciąż jest kawalerem. 41-letni aktor odpowiedział gazecie na kilka osobistych pytań. Szczerze przyznał, że ma ogromną słabość do słodyczy i dobrego jedzenia. Na pytanie bez czego nie mógłby się obejść, odpowiada: "bez okularów". Filip Bobek zdradził też, że jego sposobem na chandrę jest dużo dobrej muzyki.

NIE PRZEGAP: ZUS zawiesza wypłaty emerytur! Seniorzy stracą pieniądze

Moment, który odmienił jego życie to ten, w którym zdał sobie sprawę, że przecież nigdzie nie musi się spieszyć. Filip Bobek ma bzika na punkcie szczegółów, widzi je wszystkie. Uważa, że jego największą zaletą jest punktualność, a największą wadą szczerość. Chciałby nauczyć się nie odkładać niczego na później. Najbardziej cieszą go małe drobiazgi. Marzy o spędzeniu tygodnia na Lofotach. Czuje się zestresowany w sytuacji, gdy nie ma żadnego planu działania. Pytany o ulubioną potrawę odpowiada, że w jego domu jesienią i zimą dominują dania jednogarnkowe.

Pytany o pieniądze, zachowawczo odpowiada, że trzeba umieć nimi mądrze gospodarować. Równie tajemniczy pozostaje w sferze miłości. Filip Bobek przyznaje, że nie znalazł przepisu na miłość. Aktor zdradził, że w kobietach pociąga go: kombinacja siły, dobra i inteligencja. Stwierdził też, że niczego w swoim życiu nie żałuje. Chciałby jeszcze raz przeżyć wiele fantastycznych chwil z bliskimi, których już nie ma. Na pytanie o to, kiedy czuje satysfakcję odpowiada: "gdy nie zepsuję sprawdzonego przepisu kulinarnego".

NIE PRZEGAP: Ukochana Piotra Żyły szokuje. Półnagie zdjęcie, przesłaniał ją tylko kawałek ręcznika

Na koniec Filip Bobek zaapelował, by nie mówić o nim "gwiazda", bo to dla niego niezwykle krępujące.

Zobaczcie na zdjęciach niżej, jak mieszka Filip Bobek.

Sonda
Kto w "BrzydUla 2" lepiej pasuje do Uli?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE