Filip Chajzer

i

Autor: Filip Chajzer/Instagram Filip Chajzer

Robi wrażenie

Filip Chajzer pokazał nowy dom! Fani zachwyceni

2022-08-10 12:53

Filip Chajzer (38 l.) musiał się wyprowadzić ze swojego luksusowego domu w Konstancinie, gdzie mieszkał ze swoją rodziną. To konsekwencja jego rozstania z partnerką Małgorzatą Walczak. Teraz jednak prowadzący "Dzień Dobry TVN" przypomniał swoim fanom, że przecież od ponad roku buduje swój drugi dom na Mazurach. Fani są nim zachwyceni.

Wydaje się, że Filip Chajzer w ogóle nie przejmuje się tym, co dzieje się wokół niego. Kilka tygodni temu media obiegły zdjęcia prowadzącego "Dzień Dobry TVN" z tajemniczą kobietą. Para nie szczędziła sobie czułości. Nie trzeba było długo czekać na informację, że celebryta rozstał się z dotychczasową partnerką Małgorzatą Walczak, z którą ma syna Aleksandra (5 l.). Prezenter musiał się wtedy zmierzyć ze sporą dawką hejtu. Jednak on, nie przejmując się niczym, zaczął układać swoje życie na nowo. Ostatnio pochwalił się, że oficjalnie został mieszkańcem Ochoty, gdzie się zameldował i od teraz będzie mieszkał. 

Budowa domu - Pierwsze prace na działce

Filip Chajzer pokazał nowy dom

Na co dzień prowadzący "Dzień Dobry TVN" będzie mieszkał w Warszawie, ale zapomnieliśmy, że rok temu rozpoczął budowę domu na Mazurach. To jego wielkie marzenie. "To było jedno z największych marzeń mojego życia. Po latach poszukiwań udało się! Znalazłem swój mazurski raj! Cieszę się jak dziecko z każdej deski tego pomostu i każdej rybki w jego okolicy. Wszystkie mogą spać spokojnie i tak nie łowię, szkoda moich nerwów, tak samo jak na kolejną budowę w klasycznym pustakowym wydaniu", pisał wtedy na Instagramie. Teraz Filip postanowił przypomnieć swoim fanom o realizowaniu inwestycji. Okazuje się, że dom celebryty jest już prawie gotowy, co możemy zobaczyć na zdjęciach, które wrzucił do sieci. 

Fani zachwyceni nowym domem Chajzera

Widać, że nowy dom Chajzera jest już na ukończeniu. Chwali się, że sam będzie kładł blachę na dachu. Celebryta postawił też na duże okna, a sam dom zbudowany jest nowej polskiej technologii na bazie perlitu. Gotowe elementy przypominają duże klocki, które idealnie do siebie pasują. Nie potrzebna jest ani zaprawa, ani ocieplenie. Budynek bardzo spodobał się fanom Filipa:

Super, że bedą duże okna!! Uwielbiam jak w środku jest jasno ? aż ciekawa jestem efektu finalnego!

Przeszklenia zrobiły robotę! ? Chyba takiego projektu na własne "m" będę szukała ?

Widze dobre miejsce na ogród zimowy ?

Sonda
Podoba Ci się nowy dom Filipa Chajzera?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany