Filip Chajzer wyprowadził się z domu. Wiemy, gdzie teraz będzie mieszkał!

i

Autor: AKPA

Nowy etap

Filip Chajzer wyprowadził się z domu. Wiemy, gdzie teraz mieszka!

2022-08-03 17:45

Kilka miesięcy temu media obiegła informacja o rozstaniu Filipa Chajzera (38 l.) i Małgorzaty Walczak. Powodem zakończenia związku była prawdopodobnie zdrada, której dopuścił się mężczyzna. Prezenter wyprowadził się ze swojego domu pod Konstancinem i na jakiś czas zamieszkał w hotelu. Teraz oficjalnie poinformował, że jest już zameldowany w jednej z warszawskich dzielnic.

Pod koniec maja 2022 roku media obiegła informacja o rozstaniu Filipa Chajzera i jego wieloletniej partnerki, Małgorzaty Walczak. Wcześniej Pudelek opublikował zdjęcia, na których prezenter "Dzień dobry TVN" wymieniał czułości z inną kobietą. Już wtedy internauci podejrzewali, że dziennikarz zdradził matkę swojego dziecka. Na profilach Chajzera i Walczak na Instagramie szybko pojawiły się podobnie brzmiące oświadczenia. Ekspartnerzy poprosili o uszanowanie ich decyzji i oświadczyli, że przez wzgląd na dobro ich syna, Aleksandra (5 l.), nie będą publicznie komentować tej sprawy. 

Na początku czerwca Pudelek poinformował, że dziennikarz wyprowadził się z luksusowej willi pod Konstancinem i na jakiś zamieszkał w hotelu. Do tej pory nie było wiadomo, czy znalazł już lokum, w którym zamieszka na stałe. Wczoraj, 2 sierpnia, mężczyzna zamieścił na swoim profilu na Instagramie post, z którego wynika, że ma już własne gniazdko w jednej z warszawskich dzielnic.

Dumny mieszkaniec Ochoty wygląda tak. To zabawne, kiedy w głowie celebrujesz mega ważny moment w życiu, a twoja celebracja kończy się niczym zerwana taśma w trakcie genialnej piosenki Kool & The Gang - krótkim zdaniem Pani urzędnik - "zameldowany, to tyle dziękuję". To teraz nic tylko zapalić znicz w miejscu, gdzie wydano rozkaz o wybuchu Powstania, potem męczy mnie OCHOTA na leniwe w barze mlecznym "Biedronka" i na koniec książka w Parku Szczęśliwickim - napisał.

Wygląda na to, że Filip Chajzer oficjalnie rozpoczął nowy etap w życiu.

Zobacz w naszej galerii, jak zmieniał się Chajzer!

Dzień dobry TVN i Pytanie na śniadanie toczą batalię o widzów
Sonda
Filip Chajzer sprawdza się w roli prowadzącego "Dzień Dobry TVN"?