Filip Chajzer zmagał się z potworną depresją. Tak teraz wygląda gwiazdor TVN. Nieprawdopodobne! [Zdjęcia]

2021-06-23 16:11
Filip Chajzer
Autor: instagram, AKPA

Filip Chajzer niedawno w rozmowie z magazynem "Viva" zdradził, że zmagał się potworną depresją. Dziennikarz opowiedział o przerażających szczegółach choroby. Sytuacja była naprawdę trudna. Na szczęście wygląda na to, że Filip Chajzer psychicznie stanął już na nogi. Wiemy, jak teraz wygląda gwiazdor TVN i musimy uczciwie przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem. Nieprawdopodobne, jak zmienił się prezenter. Zobacz w naszej galerii, jak prezentuje się Filip Chajzer. Widać, że się mocno za siebie wziął. Uwagę zwracają potężne bicepsy i nowy kolor włosów dziennikarza.

Filip Chajzer w szczerym wywiadzie wyznał, co go trapiło przez ostatnie miesiące. Po raz kolejny okazało się, że depresja to naprawdę poważna choroba, która każdemu może doszczętnie zniszczyć życie. Prezenter w trudnych chwilach mógł liczyć na Małgorzatę Ohme. - Musiałem wychodzić do ludzi, uśmiechać się, prowadząc program. Dla mnie bycie "pro" w pracy jest bardzo ważne. Na szczęście moją partnerką w programie jest Małgosia Ohme, która jest psychologiem. Wiedziała doskonale, o co chodzi. Była buforem między mną a tym, co w danym momencie było mi niepotrzebne. Dbała o to, by wokół mnie nie było za dużo ludzi, żebym miał spokój - zdradził Filip Chajzer. Poza Małgorzatą Ohme w walce z depresją pomogła mu... pandemia koronawirusa. - Paradoksalnie pandemia, która dla wielu ludzi stała się przyczyną depresji, mnie uratowała. Wybuchła wtedy, kiedy miałem swój najgorszy czas. Bałem się wyjść z domu, bałem się ludzi. Maseczka stała się moją czapką niewidką. Zakładałem ją, czapkę z daszkiem, okulary przeciwsłoneczne i byłem niewidoczny. Ja wtedy w środku… nie żyłem - tłumaczył prezenter TVN (WIĘCEJ O DEPRESJI FILIPIA CHAJZERA PRZECZYTASZ TUTAJ). Wszystko wskazuje na to, że z dziennikarzem jest już znacznie lepiej. Dowodem na to może być to, jak teraz wygląda Filip Chajzer. Zobacz naszą galerię. Na dziesiątym slajdzie widać najnowsze zdjęcie prezentera TVN.

CZYTAJ TAKŻE: Szokująca prawda o relacjach Katarzyny Dowbor z synową Joanną Koroniewską. Przedstawiamy niezbity dowód!

Filip Chajzer - jak widać - ostro trenuje. Być może właśnie aktywność fizyczna jest dla niego jednym ze sposobów na walkę z depresją. A fryzura? W blond włosach prezenterowi TVN zdecydowanie do twarzy. 

ZOBACZ TAKŻE: Osobiste wyznanie Małgorzaty Rozenek o tacie. Był w PZPR! Prawie nikt nie wiedział, co działo się w domu małej Gosi

Sonda
Czy Twoim zdaniem wiedza Polaków o aspektach związanych ze zdrowiem psychicznym jest wystarczająca?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE