FINALIŚCI You Can Dance - KIM SĄ Paulina i Dominik

2011-06-01 23:10

Finaliści "You Can Dance - Po Prostu Tańcz" - Paulina Przestrzelska (19 l.) i Dominik Olechowski (20 l.) już dziś zawalczą o nagrodę główną. Jest nią wyjazd do szkoły tańca Broadway Dance Center oraz 100 tysięcy złotych! Kim są pretendenci do tej wygranej? Kto dostanie bilet na Broadway?

Agustin Egurrola nazwał Dominika Olechowskiego gwiazdą programu You Can Dance. Paulinę Przestrzelską mianował jedną z najlepszych tancerek w Polsce. Przed finalistami duże wyzwanie, aby dziś nie zawieść jurorów, ani swoich fanów.

Patrz też: Egurrola ujawnia kulisy You Can Dance: Wcześniej ustalamy, kto odpadnie

Paulina Przestrzelska (19 l.) mieszka w Warszawie, tu studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego. Tańczyć zaczęła w wieku 10 lat. Na początku taniec nowoczesny, później jazz, ale w rezultacie to hip-hop okazał się stylem idealnym dla Pauliny. W You Can Dance tancerka rozwinęła się też w innych stylach tanecznych, na czym jej bardzo zależało. Towarzyszyły jej wzloty i upadki, doznała kontuzji tuż przed pierwszym odcinkiem na żywo, w którym nie mogła wystąpić. Później było już coraz lepiej. Jurorzy nie szczędzili jej pochwał.
Czy Paulina jest w stanie pokonać Dominika i wygrać program?

Dominik Olechowski (20 l.) pochodzi z Krakowa. Tańczy dopiero od 3 lat, ponieważ jak sam mówi, dopiero wtedy dojrzał do tego, aby oddać się tańczu w stu procentach. Przez taniec wyraża swoje emocje, jego styl to jazz i modern. Dominik nie rozstaje się z muzyką. Oprócz tańca jego hobby to akrobatyka. W programie YCD Dominik zachwycił Kingę Rusin (40 l.) swoją twarzą i męskością. Agustin Egurrola nazwał go gwiazdą. Czy Dominik wygra 6. edycję You Can Dance?

Na kogo liczycie w finale? Kto wygra?
Dowiemy się dziś o 21:30 w TVN. Zapraszamy także na relację LIVE w SE.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE